موضوعات
خراسان رضوی

صدور 268 اخطار برای سد معبر در منطقه یک مشهد

نویسنده:
رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک از صدور 268 اخطار به منظور رفع سدمعبر در منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی منطقه یک، «جلال بیوکی» افزود: این اخطاریه‌ها در زمینه‌های سد معبر خودروی فرسوده، نصب تابلوی غیرمجاز و مازاد و داربست غیر مجاز و خطری صادر شده است. ...
1396/05/21
  رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک از صدور 268 اخطار به منظور رفع سدمعبر در منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی منطقه یک، «جلال بیوکی» افزود: این اخطاریه‌ها در زمینه‌های سد معبر خودروی فرسوده، نصب تابلوی غیرمجاز و مازاد و داربست غیر مجاز و خطری صادر شده است. وی با اشاره به جمع آوری 89 تابلوی تبلیغاتی وپاکسازی نازیبایی‌های بصری و منظره شهری در ماه گذشته، اظهارکرد: به منظور یکسانسازی تابلوهای شناسایی و معرف کاربری، آراستگی و زیبایی منظر شهری، حذف آلودگی‌ها و نازیبایی‌های بصری و تابلوهای غیراستاندارد نسبت به ساماندهی و جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز اقدام شده است.
رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه اضافه کرد: در این مدت 59 بساط دستفروشی و 47 گلفروش غیرمجاز نیز جمع آوری شده اند؛ همچنین با توجه به استمرار به تخلف در موارد فوق 15 مورد ضمن تشکیل پرونده به دادگاه معرفی شده‌اند.

جمع آوری 150 متکدی در منطقه یک
رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک از جمع آوری 150متکدی درماه گذشته از این منطقه خبر داد. بیوکی با بیان اینکه تکدی گری به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی مطرح است، عنوان کرد: مشکلات ناشی از وجود متکدیان تنها به ایجاد موانع برای رفت و آمدخودروها منتهی نمی‌شود بلکه برخی از آنان به دلیل مبتلا بودن به برخی از بیماری‌ها، سلامت شهروندان را نیز به مخاطره می‌اندازند.
وی با اشاره به اینکه با اجرای طرح جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان بسیاری از آسیب‌ها را می‌توان شناسایی و برای رفع آنها اقدام کرد، گفت: آگاه سازی شهروندان در این خصوص اهمیت زیادی دارد زیرا شهروندان تاثیر زیادی در برخورد با پدیده تکدی‌گری دارند.
رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک در پایان یادآور شد: شهرداری منطقه به ویژه واحد سدمعبر، با جدیت بسیار زیادی با پدیده تکدیگری برخورد می‌کند تا از رشد این ناهنجاری اجتماعی جلوگیری شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code