موضوعات
خراسان رضوی

صدای همشهری

نویسنده:
05138492079 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما خراسانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1394/05/13
  آلودگی زمین‌های رها شده
حدود 15 سال است در محله ما یک زمین چند هکتاری در تقاطع خیابان ارشاد و پیروزی 50 بلااستفاده ر‌‌ها شده است. با پیگیری‌‌های اهالی مشخص شده زمین متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. به‌رغم اینکه  این دانشگاه باید مروج بهداشت و سلامت در جامعه باشد این مکان به زباله دانی و محل نگهداری ماشین‌‌های خارج از رده یا دیگر لوازم غیر قابل استفاده تبدیل شده است. از شما خواهشمندیم صدای ما باشید و گلایه 15 سال شهروندان این منطقه را به مسئولانی برسانیدکه ظاهرا گوششان به این حرف‌‌‌ها بدهکار نیست. لطفا تا به نتیجه رسیدن موضوع پیگیری و جواب ما را ازمسئولان مطالبه کنید.
برخوردار-مشهد

  مشکلات موسسه میزان
لطفاً مسئولان نظارت بیشتری بر هیأت تسویه موسسه میزان داشته باشند. برخی کارمندان که در موسسه میزان سپرده داشته‌اند با استفاده از روابط، سپرده خود را حتی تا سقف ۲۵ میلیون گرفته‌اند، در حالی که خیلی از سپرده‌گذاران حتی 200هزار تومان هم نتوانسته‌اند بگیرند.
علوی-مشهد

  حمایت از دولت
از برخی مردم  و مسئولان کشور تقاضا دارم این قدر این دولت و آن دولت نکنند و حرمت یکدیگر را نگه دارند. دولتمردان همه فرزندان این آب و خاک هستند با توانایی‌های متفاوت. پس برای سربلندی ایران  تلاش کنیم.
حسین پور- نیشابور

  ورشکستگی کافه داران
به حال ما کافه داران طرقبه فکری بکنید. داریم ورشکست می شویم.
اثباتی- طرقبه

  خودروسازان و تحریم ها
چند سال پیش خودروسازان به طور مستقیم یا غیرمستقیم تحریم‌‌‌ها را بهانه کردند و هرقدر می توانستند قیمت‌‌‌ها را بالا بردند ولی حالا می گویند به تحریم‌‌‌ها ربطی ندارد، آیا این درست است؟
اکبری- تربت جام

  کاریابی ‌های غیر مسئول
بانوان جویای کار به مراکز ساخت تاج، جعبه، کلیپس کشیده می شوند، 100هزار تومان می دهند و فقط یک هفته فرصت دارند تا کار را یاد بگیرند و مسئول شرکت کارشان را تایید کند. اگر تایید نکند قرارداد فسخ و پول به نفع شرکت مصادره می شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code