موضوعات
خراسان رضوی

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 05138492079 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما خراسانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/12
  نیاز به احداث مجتمع مسکونی
از شورای شهر و شهردار خواهشمندیم که برای احداث شهرک مسکونی ویژه پرسنل شهرداری سبزوار اقدام کنند و برای این‌کار ماهیانه از حقوق کارکنان مبلغی کسر کند. مانند شهرک مسکونی نیروی انتظامی و فرهنگیان و دیگر ارگان‌ها که در سبزوار احداث شده است.
جلم بادانی - سبزوار

  پیاده روهای نامناسب
شهردار محترم منطقه لطفا به فکر بهسازی پیاده روهای خیابان لادن ۳۶ تا ۴۸ باشید. پیاده رو مشکل دارد و امکان تردد در خیابان هم به دلیل سرعت بسیار زیاد خودروها وجود ندارد.
قادری – مشهد

  قطع آب بدون اطلاع قبلی
ساکن بلوار فرهنگ بین ۴۴ و ۴۶ هستم. ساعت ۸:۳۰ صبح وقتی شیر آب را باز کردم متوجه شدم آب قطع است. سریعا با ۱۲۲ تماس گرفتم و پس از ورود شماره تلفن، اعلام شد آب منطقه ما تا ساعت ۱۳ قطع است. درخواست کردم به اپراتور وصل شوم و اپراتور هم با خونسردی گفت آب منطقه تا ساعت ۱۳ یا ۱۴ قطع است. گفتند تلفنی اطلاع‌رسانی شده اما ما هیچ تماس تلفنی نداشتیم و بدون عذرخواهی به تماس خاتمه داد. این حداقل انتظار یک شهروند است که از زمان قطع خدمات شهری برای مدتی هرچند کوتاه اطلاع پیدا کند. خواهشمندم رسیدگی کنید.
چیستا – مشهد

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code