موضوعات
خراسان رضوی

رویای «پدیده» برای صدر نشینی

نویسنده:
لیگ برتر بعد از یک تعطیلی یک ماهه از روز پنج شنبه وارد هفته نهم می‌شود....
1396/07/19
لیگ برتر بعد از یک تعطیلی یک ماهه از روز پنج شنبه وارد هفته نهم می‌شود. به گزارش همشهری ،در روز پنج شنبه پیکان میزبان گسترش فولاد تبریز است و پرسپولیس که این روز ها درگیر حواشی زیادی شده است در اهواز بازی سختی را مقابل استقلال خوزستان در پیش دارد.بعد از اینکه طارمی از سوی فیفا محروم شد و این تیم در بازی رفت نیمه نهایی مقابل الهلال شکست سختی را متحمل شد باید منتظر پرسپولیس بدون طارمی در لیگ باشیم.بی تردید غیبت او در لیگ برتر کیفیت خط حمله پرسپولیس را با چالش رو به‌رو می کند.

نبرد با اصفهانی ها
نمایندگان خراسان رضوی در لیگ برتردر هفته نهم باید  روز جمعه با قدرت های نصف جهان روبرو شوند.سیاه جامگان در اصفهان میهمان سپاهان است.این 2تیم شرایط خوبی را در جدول رده بندی ندارند و هر2با 7 امتیاز در نیمه پایینی جدول قراردارند.برای سپاهان، یکی از پرافتخارترین تیم های لیگ برتر حضور در جایگاه چهاردهم جدول غیر قابل توجیه است.شاید این هفته آخرین فرصت برای کرانچار باشد.در آنسوی میدان نیز سیاه جامگان در منطقه خط قرمز لیگ گام برمی داردو نمی خواهد داستان فصل قبل برایش تکرار و سرنوشت ماندنش در لیگ به روز آخر کشیده شود.

داستان دنباله دار ورزشگاه زیبای شهر
بعد از برگزاری بازی نمایشی منتخب مشهد و کربلا به نظر می رسید که مشکل برگزاری بازی در ورزشگاه امام‌رضا (ع) برطرف شده است اما گویا هنوز اراده‌ای برای انجام این کار در مسئولان دیده نمی شود و هرروزاز بهانه جدیدی صحبت می شود .به هرحال امیدواریم با مساعدت شورای تامین استان استان قدس رضوی و هیأت فوتبال استان هرچه زودتر بازی های لیگ در این ورزشگاه انجام شود.تا لحظه چاپ این خبر قرار است  بازی تیم های پدیده و ذوب آهن در ورزشگاه ثامن(ع) برگزار شود.
«پدیده» تیم شگفتی ساز هفته های اخیر اکنون با 15 امتیاز در مکان دوم جدول قراردارد وانگیزه فوق العاده ای برای کسب پیروزی مقابل رقیبش دارد.
تیم قلعه نویی نیز به تدریج به انسجام تیمی در لیگ نزدیک می شود وذوب آهن در حال حاضر با 11 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قراردارد.
پارس جنوبی صدرنشین 18 امتیازی لیگ برتر میهمان تراکتور سازی است .اگر این تیم مقابل حریف آذری‌اش پیروز نشود و پدیده ذوب‌آهن را شکست دهد نماینده خراسان صدر جدول را در اختیار می گیرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code