موضوعات
خراسان رضوی

خدمت رسانی نیروهای خدمات شهری منطقه 4 در ایام محرم

نویسنده:
شهردار منطقه 4 مشهد گفت: در دهه اول محرم، نیروهای خدماتی این منطقه به صورت 24 ساعته به شهروندان خدمات ارائه کردند.
1396/07/17
به گزارش همشهری، «سید کمال‌الدین شاهچراغی» در جلسه شورای بهداشت منطقه 4افزود: جمع آوری خاک و نخاله، رفع نقص احتمالی سرویس‌های بهداشتی، سقاخانه‌ها و آبسردکن‌ها، جمع آوری متکدیان، شست‌وشوی معابر و ایستگاه‌های اتوبوس، جمع آوری 335 تن زباله از منطقه در این ایام و... از اقدامات شهرداری این منطقه است.
وی با بیان اینکه برای 71 ایستگاه صلواتی در این ایام مجوز صادر شده است، اظهارکرد: در خصوص اقداماتی مانند برپایی ایستگاه‌های صلواتی که به صورت خودجوش و مردمی برگزار می‌شود، باید با مدیریت صحیح، همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و شهروندان و برپایی جلسات راهبردی فرهنگ سازی مناسب انجام گیرد تا از مشکلات بهداشتی (توزیع غیر بهداشتی مواد غذایی)، ترافیکی و... برای شهروندان جلوگیری شود.
شهردار منطقه 4 مشهد از پلمب انبار ضایعات در پنجتن 34 خبر داد و افزود: به دلیل مشکلاتی که این انبار برای شهروندان ایجاد کرده بود، پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم این انبار پلمب و ضایعات آن جمع‌آوری شد.
شهردار منطقه 4مشهد گفت: براساس دستورالعمل کلی که به شهرداری ابلاغ شده، واحدهای دامداری باید با هماهنگی جهاد کشاورزی و اداره دامپزشکی جمع‌آوری و تحویل کشتارگاه شوند. در رابطه با دامداری‌های شهرک‌های نیکروز و نوکاریز مکاتباتی با سازمان جهاد کشاورزی شده است.
وی با اشاره به مشکلات بهداشتی و وضعیت 2 واحد دامداری در شهرک‌های الحاقی نیکروز و نوکاریز گفت: با وجود اخطاریه‌های صادر شده این دامداری‌ها در محیط شهری به کار خود ادامه می‌دهند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code