موضوعات
خراسان رضوی

تایباد؛ مستعد جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی

نویسنده: اویس چهاریاری خراسان رضوی- خبرنگار
فرماندار تایباد گفت: این شهرستان مستعد سرمایه‌گذاری است و از ظرفیت‌های اقتصادی مناسبی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برخودار است....
1396/05/17
فرماندار تایباد گفت: این شهرستان مستعد سرمایه‌گذاری است و از ظرفیت‌های اقتصادی مناسبی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برخودار است.
«حسین شرافتی راد» در بازدید از چند واحد تولیدی و کشاورزی افزود: توجه به عرصه تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها کمک به معیشت اقتصادی مردم منطقه است.
وی با اشاره به نگاه مثبت متولیان به سرمایه گذاری در منطقه و همچنین حمایت ازکارآفرینان و تولیدکنندگان گفت: تایباد با وجود گمرک دوغارون، منطقه ویژه اقتصادی و بازارچه مرزی دارای ظرفیت‌های مناسب اقتصادی برای جذب سرمایه گذار است.
فرماندار تایباد به راه‌اندازی سالن مجهز پرورش شترمرغ مولد با ظرفیت هزار قطعه و کارگاه تولیدی خوراک شترمرغ به میزان 2 تن در ساعت اشاره ‌کرد و گفت: راه‌اندازی واحدهای مذکور، اشتغال نیروهای بومی، رشد اقتصادی و همچنین اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را در تایباد به همراه داشته است.
وی با بیان اینکه افزایش کمی و کیفی تولیدات با هدف رقابت در بازارهای بین‌المللی راهکار مناسبی برای عرضه و فروش محصولات داخلی است، افزود: واحد تولید کود ورمی کمپوست به میزان 300 تن در سال نیز از دیگر بخش‌های تولیدی شهرستان به شمار می‌رود که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایجاد شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code