موضوعات
خراسان رضوی

برگزاری کلاس‌های آموزش شهروندی با موضوع تربیت بدنی در منطقه 4

نویسنده:
شهردار منطقه 4 مشهد از برگزاری کلاس‌های آموزش شهروندی برای بانوان با موضوع ورزش و تربیت بدنی در این منطقه خبر داد.
1396/07/15
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، «سید کمال الدین شاهچراغی» گفت: این دوره‌های آموزشی با هدف ترویج و ترغیب ورزش همگانی، افزایش آگاهی بانوان از نحوه صحیح ورزش کردن، افزایش نشاط اجتماعی، کمک به تغییر رفتار و تقویت انگیزه برای انجام ورزش منظم و اصولی برگزار می‌شود.
شاهچراغی ارتقای سطح سلامت و دانش علمی و عملی شهروندان در خصوص ورزش همگانی و آشنایی آنان با رویه‌های اجرایی، آموزشی و تئوری  را از دیگر اهداف برگزاری این کلاس‌ها دانست و افزود: بانوان در کلاس‌های آموزش شهروندی در خصوص ناهنجاری‌های قامتی، تغذیه، ورزش، پیشگیری و کنترل بیماری‌هایی همچون دیابت، آرتروز، کاهش و افزایش وزن و فواید ورزش منظم آموزش‌های لازم را می‌بینند. وی با بیان این‌که این کلاس‌های آموزشی از ابتدای مهر ماه آغاز شده است و تا پایان سال ادامه دارد، اظهارکرد: تاکنون 150 نفر از بانوان منطقه 4 در این دوره‌های آموزشی شرکت کردند. شاهچراغی بیان‌کرد: کلاس‌های آموزشی در مساجد، مدارس و مجموعه‌های ورزشی بسیج (شهید بابانظر 37)، بهشت (نبوت 42)، میثم (میثم جنوبی 32)، ارم (پنجتن 45) و آرامش (پنجتن 55) برگزار می‌شود.
شهردار منطقه 4مشهد در پایان اضافه کرد: کلاس‌های آموزش شهروندی به صورت رایگان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام به سالن ورزشی بسیج واقع در شهید بابانظر 37 مراجعه یا با شماره تلفن 32745006 تماس بگیرند.
در سال گذشته نیز این کلاس‌های آموزشی با استقبال گسترده شهروندان در این منطقه برگزار شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code