موضوعات
خراسان رضوی

بازی‌های سرنوشت‌ساز پدیده و سیاه‌جامگان در لیگ

نویسنده:
لیگ برتر فوتبال ایران که به‌واسطه بازی‌های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام 2018 روسیه تعطیل شده بود از پنج شنبه هفته جاری حرکت دوباره خود را آغاز می‌کند....
1396/06/22
لیگ برتر فوتبال ایران که به‌واسطه بازی‌های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام 2018 روسیه تعطیل شده بود از پنج شنبه هفته جاری حرکت دوباره خود را آغاز می‌کند.
البته در فاصله تعطیلات لیگ برتر مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی برگزار شد و پدیده و سیاهجامگان نمایندگان خراسان رضوی به مصاف رقبای خود رفتند.
این 2تیم در هفته ششم لیگ برتر 2بازی پرهیجان را با تیم‌های سایپا و تراکتور سازی تبریز در پیش دارند.
پدیده بعد از پیروزی در تهران مقابل استقلال با 8 امتیاز در مکان چهارم جدول قرار گرفته است و روز جمعه در مشهد میزبان سایپا ست.
امیدواریم این دیدار آخرین بازی نمایندگان استان در ورزشگاه ثامن باشد و هر چه سریع‌تر بازی‌های این 2تیم به ورزشگاه امام رضا (ع) منتقل شود.
پدیده بعد از شکست در مقابل تراکتور‌سازی در جام حذفی حالا بایک بازنگری کلی در خط دفاع به مصاف تیم پرستاره علی دایی می‌رود.
سایپا در این فصل نشان‌های یک تیم برجسته را از خود بروز داده و در این راه علی دایی نیز همه دانش خود را برای موفقیت تیمش به‌کار بسته است.
در این تیم علی قلی زاده پدیده ای است که در هفته‌های اخیر نمایش درخشانی داشته است.او در کنار مهدی ترابی و محمد عباس زاده قدرت هجومی سایپا را به نقطه اوج رسانده است.
پدیده در بازی قبلی در جام حذفی خوب بازی کرد به گل هم رسید اما در دقایق پایانی اسیر حملات تراکتور شد.مهاجری باید این مشکل را در تیمش برطرف کند.
پدیده اگر بتواند در این بازی به پیروزی  برسد، جایگاه سوم جدول را از آن خود خواهد کرد. نکته مهم این بازی برای پدیده تاثیر حضور علی دایی در کنار زمین و فشار او بر تیم داوری است،  البته اگر شرایط بازی به سود این تیم نباشد.

ملاقات دوباره با نماینده آذربایجان شرقی
تیم فوتبال سیاه جامگان روز جمعه در تبریز میزبان تراکتور سازی است.
تراکتور با یحیی گل محمدی بعد از یک شروع نا امید کننده در لیگ برتر به انسجام تیمی رسیده است و اکنون در فکر رسیدن به بالای جدول است.
در آنسوی میدان سیاه جامگان از آغاز فصل تا کنون در بازی‌های خارج از خانه شکست نخورده و در اندیشه حفظ این رکورد است.
بازی در تبریز و درمقابل تماشاگران پر شور برای تیم اکبر میثاقیان کار آسانی نخواهد بود. البته سیاه جامگان و میثاقیان در این فصل نشان داده اند در مقابل تیم‌های بزرگ با انگیزه بیشتری به میدان می‌روند.
این 2 تیم در جدول رده بندی 6 امتیازی هستند و درمکان‌های هشتم و نهم قراردارند.
در سایر بازی‌های مهم این هفته روز جمعه «پارس جنوبی جم» تیم دوم جدول میزبان استقلال تهران است.شاگردان تاتار در صورت پیروزی یا تساوی در این بازی با توجه به اینکه پرسپولیس روز یک شنبه به مصاف پیکان خواهد رفت به صدر جدول صعود می‌کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code