موضوعات
خراسان رضوی

آماده سازی سایت مسکن مهر تربت حیدریه

نویسنده:
معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تربت‌ حیدریه از ادامه آماده سازی سایت مسکن مهر این شهرستان خبر داد.
1396/05/21
به گزارش همشهری «مهدی یوسفی‌مقدم» افزود: عملیات زیرسازی معابر سایت مسکن مهر به مساحت 50 هزار مترمربع از ابتدای امسال اجرا و آماده اسفالت شد که با پیگیری‌های انجام شده و تأمین قیر یارانه‌ای آسفالت معابر سایت مسکن مهر ظرف 2 ماه آینده انجام خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به ساخت و آسفالت راه روستایی کامه - بکاول گفت: زیرسازی این راه روستایی به طول 2/5 کیلومتر در سال 95 انجام شد. از ابتدای سال جاری علاوه بر ساخت یک دستگاه آبنما در این مسیر، کل مسیر آسفالت شد که در راستای اجرای این پروژه تا کنون 4 هزار و 200 میلیون ریال هزینه شده است.
وی در ادامه شروع عملیات اجرایی محور رباط سنگ – کدکن را از دیگر اقدام‌های این اداره بیان‌کرد و گفت: عملیات اجرایی محور رباط سال گذشته به علت کمبود اعتبارات متوقف شده بود اما با پیگیری‌های دکتر باستانی، نماینده تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی ردیف اعتبار ملی برای این پروژه در نظر گرفته شد.
یوسفی مقدم ادامه داد: پس از برگزاری مناقصه و عقد قرارداد جدید با پیمانکار به مبلغ 26 میلیارد ریال، عملیات اجرایی از ابتدای خردادماه سال جاری آغاز شد. قابل ذکر است بر اساس این قرارداد 5 کیلومتر از این محور، حد فاصل روستای رقیچه تا جوادیه آسفالت و به بهره برداری خواهد رسید.
معاون مدیرکل و رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تربت‌حیدریه طول راه روستایی کلاته ثم را 3 کیلومتر اعلام و اظهار کرد: از این میزان 2/5 کیلومتر در سال گذشته احداث و آسفالت شد و 500 متر انتهایی مسیر در سال جاری آسفالت و کل مسیر با اعتبار 5 هزار میلیون ریال به بهره برداری رسید.

برخورداری ۱۹۸ خانوار روستایی در کاشمر از راه آسفالت
مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی نیز گفت: ۱۹۸ خانوار روستایی در شهرستان کاشمر از نعمت راه آسفالت مناسب روستایی برخوردار شدند.
«محمد پارسا» افزود: باقیمانده آسفالت راه روستایی داغی- سنجدک کاشمر به طول 1/2 کیلومتر و سهل آباد – اندرزی قوچان به طول 2 کیلومتر ایجاد شده است.
وی بیان‌کرد: در مجموع به طول 3/2 کیلومتر از این راه‌های روستایی در تیرماه امسال آسفالت و به بهره‌برداری رسیده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code