موضوعات
خراسان رضوی

افزایش 9درصدی صادرات خراسان‌رضوی

نویسنده:
معاون استاندار خراسان‌رضوی با بیان اینکه صادرات استان در ۴ ماهه ابتدایی سال ۹۶، ۹درصد رشد داشته است، گفت: خراسان‌رضوی در بخش جذب سرمایه‌گذاری با سایر کشورها ارتباط دارد که این موضوع سبب رونق تولید در استان است.
1396/06/13
به گزارش ایسنا «سیدجواد حسینی» با بیان این که 150 شرکت دانش‌بنیان در استان فعالیت دارند، افزود: امنیت در خراسان‌رضوی بی‌نظیر است و موضوعاتی که سبب ناامنی می‌شود از جمله‌ آن‌ها جمعیت سیال، تراکم جمعیت و وجود اتباع بیگانه است، کوچکترین ناامنی را که ذهن مردم خراسان‌رضوی درگیر آن شود، نداشته‌ایم.
وی با بیان این که شورای تامین استان در 3 سال متوالی رتبه نخست را در کشور به‌دست آورده است، تصریح کرد: کسب این رتبه نشان از این است که علاوه بر همکاری و هماهنگی مسئولان قضایی، امنیتی، سیاسی و نظامی مردم نیز همراهی بسیار مطلوبی برای ایجاد امنیت دارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌رضوی گفت: خراسان‌رضوی 8 درصد جمعیت کشور را در خود جای داده اما در سال گذشته در حوزه اقتصادی 16 درصد از اشتغال کشور در این استان ایجاد شد.
حسینی با بیان این که 192 پروژه اقتصاد مقاومتی در خراسان‌رضوی در حال اجراست، افزود: در هفته دولت در سال جاری در راستای اقتصاد مقاومتی 587 طرح در بخش بانوان با هدف اشتغال 3 هزار بانو در استان تصویب شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code