موضوعات
خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند

نویسنده:
استاندار خراسان رضوی گفت: خبرنگاران به عنوان‌های وجدان‌های بیدار و آگاه جامعه شناخته می‌شوند.
1396/05/21
به گزارش ایرنا، «علیرضا رشیدیان» پنجشنبه شب در جشن خانه مطبوعات که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، افزود: حرفه خبرنگاری و روزنامه نگاری یک حرفه بسیار سخت و دشوار است و باید از همه کسانی که این مسیر را انتخاب می‌کنند به صورت ویژه تقدیر و تشکر کرد.
وی با اشاره به اینکه نقش عمده رسانه‌ها این است که بسیاری از مسائل را فراموش نکنیم، خاطرنشان کرد: نفس انسان فراموش‌کار است و بر همین اساس خداوند علاوه بر پیامبران، وجدان را درون هر انسانی قرار داده است.
استاندار خراسان رضوی با تقدیر و تشکر از زحمات رسانه‌های مختلف استان گفت: از خانواده‌های خبرنگاران و روزنامه نگاران نیز باید تشکر کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این جشن با اشاره به اینکه تلاش‌های بسیار ارزنده ای طی سال‌های اخیر در خانه مطبوعات این استان انجام شده است، اظهار کرد: خانه مطبوعات خراسان رضوی در مسیر مناسبی قرار گرفته و قطعا در آینده می‌توان شرایط بهتری را برای فعالان این عرصه فراهم کرد.
سید سعید سرابی تصریح کرد: خانه مطبوعات خراسان رضوی در بازطراحی‌هایی که در دولت یازدهم انجام شد در کشور سرآمد بود و توانست دستاورد بسیار ارزشمندی را از خود بر جای بگذارد.
17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزارشریف افغانستان، روز خبرنگار نامگذاری شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code