موضوعات
خراسان جنوبی

یک کشته و 46 زخمی در تصادف جاده دیهوک - طبس

نویسنده:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس و کامیونت بنز خاور در ساعت 3بامداد روز سه شنبه در کیلومتر 25 جاده دیهوک - طبس، یک نفر کشته و 46 نفر زخمی شدند....
1396/06/01
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس و کامیونت بنز خاور در ساعت 3بامداد روز سه شنبه در کیلومتر 25 جاده دیهوک - طبس، یک نفر کشته و 46 نفر زخمی شدند.
سرهنگ «علیرضا رضایی» در گفت و گو با ایرنا افزود: اتوبوس یاد شده در مسیر شیراز به مشهد و دستگاه خاور از مسیر دیهوک به سمت طبس در حرکت بودند.
این مقام مسئول گفت: در این تصادف مجروحان به بیمارستان‌های مجاور انتقال یافتند و برخی نیز بعد از درمان سرپایی مرخص شدند.
وی بیان کرد: کارشناسان پلیس راه علت حادثه را بی‌احتیاطی از سوی راننده کامیونت بنز خاور به دلیل انحراف به چپ  و  ناشی از خستگی و خواب آلودگی اعلام کردند.
رضایی اظهار کرد: یکی از عوامل مهم جاده‌های دوطرفه، برخوردهای رخ به رخ است که با کوچکترین بی احتیاطی، تصادفاتی با تلفات بالا را رقم می‌زند.
وی از مردم خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، انضباط ترافیکی را رعایت و از سبقت‌های غیرمجاز خودداری کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی در استان نباشیم.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی هم در این زمینه گفت: نیروهای امدادی و خدمات رسان در محل حادثه حضور یافتند و مصدومان با 12 دستگاه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
«علی دلخروشان»  اظهار کرد: در این سانحه رانندگی یک کشته در محل حادثه از اتوبوس خارج شد. حال 5نفر دیگر وخیم است و همچنین سایر مسافران اتوبوس به بیمارستان منتقل شدند و خدمات درمانی در حال انجام است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code