موضوعات
خراسان جنوبی

کشف 338 کیلوگرم مواد مخدر در نهبندان

نویسنده:
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 153کیلوگرم حشیش و 185 کیلوگرم تریاک در بازرسی از 7 دستگاه خودرو در شهرستان نهبندان خبر داد.
1396/06/27
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دادگر افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان و حاملان موادمخدر، تیم گشت فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام گشت زنی در محور زاهدان - نهبندان به خودرو سمند مشکوک شدند و با استفاده از تابلوی ایست و علائم هشداردهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند. وی گفت: راننده سمند با مشاهده مأموران به دستور ایست پلیس توجهی نکرد و با سرعت زیاد به مسیر خود ادامه داد که ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح و تیراندازی هوایی به راننده خودرو اخطار دادند و هنگامی که راننده قصدی برای توقف نداشت، لاستیک‌های خودرو مورد هدف گلوله پلیس قرار گرفت و خودرو متوقف شد.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: راننده 39 ساله سمند دستگیر و در بازرسی از خودرو 153 کیلوگرم حشیش و 50 کیلوگرم تریاک کشف شد.
وی گفت: با دستگیری راننده خودرو تحقیقات در زمینه دستگیری سایر عوامل دخیل در جابه‌جایی مواد مخدر آغاز شد که در همین رابطه پژو 405 با 3 سرنشین که خودرو  حامل مواد مخدر را اسکورت می‌کرد در عملیاتی دیگر توقیف و متهمان دستگیر شدند.
سرهنگ دادگر بیان کرد: در چند عملیات جداگانه نیز در شهرستان نهبندان در بازرسی از یک دستگاه کامیون و 4 دستگاه خودرو  سواری، 135 کیلوگرم تریاک کشف و 13 متهم دستگیر شدند.
وی گفت: در مجموع این عملیات‌ها 338 کیلوگرم تریاک و حشیش کشف و 17 سوداگر مرگ دستگیر شدند که در همین رابطه 7دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code