موضوعات
خراسان جنوبی

معاون استاندار: طرح تحول سلامت باید تکمیل شود

نویسنده:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اثرات مطلوب اجرای طرح تحول نظام سلامت گفت: همه ما باید در دولت دوازدهم تلاش کنیم تا این طرح، جامع‌تر و کامل‌تر شود.
1396/05/31
 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، «محمد حسینی» که در جشن سالروز تاسیس سازمان بیمه سلامت، در اداره کل بیمه سلامت خراسان جنوبی سخن می‌گفت، افزود: تکمیل طرح تحول نظام سلامت نیازمند حمایت همه مسئولان استان است. وی اظهار کرد: مسئولان از روزمرگی باید رهایی پیدا کنند؛ در غیر اینصورت جامعه ساخته نخواهد شد و به پیشرفت و تعالی نخواهد رسید.
معاون استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی و آینده‌نگری در روند اجرای طرح‌ها توسط مسئولان گفت: برنامه‌ها باید طوری تدوین شود که انعطاف‌پذیر باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در اجرا، بخشی از طرح قابل انجام و بهره‌برداری باشد.
وی مدیران دستگاه‌های اجرایی را مسئول تامین امنیت فکری و آرامش جامعه دانست و ادامه داد: طرح تحول سلامت در این دوره بی‌مشکل نیست و همه مردم و مسئولان باید در رفع مشکلات و تقویت این برنامه کمک کنند.
حسینی با بیان اینکه برخی افراد فقط نیمه خالی لیوان را می‌بینند تصریح کرد: با تغییر و اصلاح نگاه و تفکر مردم و مسئولان، آهنگ رشد و توسعه کشور نیز تغییر کرده و بهبود خواهد یافت.



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code