موضوعات
خراسان جنوبی

تقویت زیرساخت‌ها؛ اولویت دولت دوازدهم در خراسان جنوبی

نویسنده:
استاندار خراسان جنوبی گفت: ایجاد و تقویت زیرساخت‌ها برای توسعه همه‌جانبه استان اولویت دولت دوازدهم در این استان است.
1396/07/22
 به گزارش ایرنا، «محمد مهدی مروج الشریعه» روز پنجشنبه در دیدار با مردم نهبندان، افزود: تقویت زیرساخت‌های سرمایه گذاری، عمرانی و گردشگری در استان زمینه ساز توسعه و رونق اقتصادی می‌شود. استاندار با بیان اینکه هم اکنون انبوهی از سرمایه‌های مردم خراسان جنوبی از استان خارج می‌شود، گفت: توجه به این سرمایه‌ها باعث توسعه استان می‌شود.
وی با اشاره به اینکه باید مطالبه گری از مرکز و وزارت خانه‌ها در دستور کار همه مسئولان باشد، افزود: باید دستگاه‌های اجرایی با تمام توان برای حل مشکلات مردم تلاش کنند چرا که این نگاه مورد تاکید رئیس جمهور است.
استاندار خراسان جنوبی از مدیران بانکی خواست شرایط استان را درک و با تمام وجود از حضور سرمایه‌گذاران حمایت کنند و اگر توانایی حمایت را ندارند در استان دیگری مشغول به‌کار شوند. مروج الشریعه بیان کرد: زمینه‌ها و ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری در نهبندان وجود دارد. نمایندگان مجلس اختیارات و مشوق‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار مدیران و فرمانداران قرار دهند.
استاندار عنوان کرد: تلاش فرماندار نهبندان برای  رونق اقتصادی است، وجود وی در شهرستان پرظرفیت اقتصادی نهبندان لازم است و باعث رفع نیازها و دغدغه‌های سرمایه گذاران در این منطقه می‌شود.
وی خطاب به مردم نهبندان گفت: من بلندگوی شما برای احقاق حق شما بزرگواران در استان و کشور خواهم بود.
همچنین استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان نهبندان با خانواده شهید «ابراهیم صادقی» دیدار و گفت وگو کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code