موضوعات
خراسان جنوبی

تقدیر مردم خراسان جنوبی از خدمات امام جمعه بیرجند

نویسنده:
روز پنجشنبه اقشار مختلف مردم خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان و روحانیان از خدمات 8ساله حجت الاسلام والمسلمین «علی رضایی بیرجندی» امام جمعه بیرجند در مراسمی قدردانی کردند.
1396/05/15
 به گزاش ایرنا، در این مراسم که در دفتر امام جمعه بیرجند برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین رضایی ضمن تشکر از حضور مردم، آنان را به همدلی، محبت و یکپارچگی دعوت کرد و گفت: در این دوران که نوعی عصر یخبندان برای محبت و اخلاق است باید عشق، همدلی و ایمان به خدا سرلوحه کار مومنان قرار گیرد.
وی ادامه داد: خون شهدا و دلاوری‌های رزمندگان اسلام در دوران انقلاب و 8سال دفاع مقدس این نظام را بارور ساخته است که اگر در هر بخشی دچار سهل انگاری شویم باید در قیامت پاسخگو باشیم.
وی اظهار کرد: هر مسئولی که از سمتی خارج می‌شود یا به سکوی دیگری برای خدمت به مردم می‌رود، باید هر تغییر را به منزله مرگ یا همان پایان تصور کند زیرا روزی باید از زندگی در دنیا هم خداحافظی کند و برود. پس باید در جایگاهی که قرار گرفته به کسب اندوخته ای با خدمت به مردم برای روز حساب بپردازد.
به گفته وی، اینکه عده ای اصولگرا و عده ای اصلاح طلب هستند، به صلاح نظام نیست زیرا ما یک نظام و یک رهبر داریم و باید به درجه ای از کمال و سعادت برسیم که زمینه حضور حضرت مهدی(عج) را فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا امروز از موشک‌هایی که فرزندان پر تلاش و فداکار این مرز و بوم ساخته‌اند تنشان لرزیده است اما باید بدانیم که آنها هم قصد رخنه کردن در دل جوانان ما دارند که باید به طور حتم در مقابل این خطر بایستیم.
وی در ادامه حاضران را به آینده نگری و واقع بینی دعوت کرد و افزود: امیدوارم که اتحادی که در بین مردم خراسان جنوبی در مسایل اسلامی وجو دارد دو چندان شود تا در راستای پشتیبانی از ولایت فقیه از هیچ تلاشی چشم پوشی نکنیم.
حجت الاسلام والمسلمین رضایی بیرجندی از سال ۱۳۸۸ تاکنون امام جمعه شهر بیرجند و قبل از معرفی حجت الاسلام و المسلمین «سید علیرضا عبادی» به عنوان نخستین نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی در مرداد ماه سال 1395، وی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code