موضوعات
خراسان جنوبی

بازدید رئیس فدراسیون فوتبال ازورزشگاه غدیر خراسان جنوبی

نویسنده:
مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال خراسان جنوبی با حضور «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال و عبدالکاظم طالقانی از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار و در نهایت «حسن قهوه چی» با 15 رای از 23 رای به عنوان رئیس هیأت فوتبال خراسان جنوبی انتخاب شد.
1396/02/11
 به گزارش همشهری، مهدی تاج در سفر به خراسان جنوبی ابتدا با حضور در گلزار شهدای بیرجند به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.  همچنین درادامه برنامه‌های این سفر رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با «سید علی اکبر پرویزی» استاندار خراسان جنوبی دیدار و در باره مسائل مختلف به گفت و گو پرداخت. بازید از ورزشگاه 15 هزار نفری غدیر یکی دیگر از برنامه‌های این سفر بود که با حضور مسئولان استانی و مهدی تاج برگزار شد و رئیس فدراسیون فوتبال از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد. آخرین برنامه رئیس فدراسیون فوتبال حضور در کنفرانس خبری بود. او  در این مصاحبه گفت: خراسان جنوبی ظرفیت داشتن فوتسال لیگ برتر را دارد. رئیس هیأت فوتبال استان با همکاری دیگر مسئولان مربوط باید این امر را محقق کنند. این مقام مسئول افزود: اگر در حوزه فوتبال ساحلی در استان سرمایه‌گذاری شود ظرفیت قرار گرفتن در 3 تیم برتر ایران را دارد.
وی اظهار کرد: اگر فوتبال خراسان جنوبی رشد کند حامیان مالی به دنبال آنها خواهند آمد.

ساختار ورزشگاه‌ها برای ورود بانوان آمادگی ندارد
تاج ادامه داد: ورود بانوان به ورزشگاه‌ها مستلزم اتفاقاتی است،ساختار ورزشگاه‌های ما در حال حاضر آمادگی حضور بانوان را ندارد. وی یادآوری کرد: برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها باید زیرساخت لازم فراهم شود و کار فرهنگی هم باید انجام شود. رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فضای ورزشگاه‌ها نگران‌کننده است، نزدیک به 5 میلیارد ریال جریمه در مرحله مقدماتی جام جهانی پرداخت کردیم. وی اضافه کرد: در بازی‌های متعدد از جمله بازی با تیم چین اگر تماشاگرنما ترقه پرتاب نمی‌کرد مشکلی نبود، این کار ممکن بود منجر به تعطیلی بازی از سوی داور شود.

فوتبال کشور از بی انضباطی رنج می‌برد
تاج گفت: فوتبال کشور از این بی انضباطی رنج می‌برد. فوتبال کشور نمی‌تواند به عده ای مریض اجازه بیمار کردن همه فوتبال را بدهد. تعداد این افراد کم است. در لیگ آینده آیین نامه انضباطی جدیدی ارائه می‌شود  و جریمه از 50 میلیون ریال به 500 میلیون ریال افزایش یافته است.

نیروی انتظامی دروازه بازرسی تعبیه کند
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: از نیروی انتظامی درخواست داریم دروازه‌های بازرسی تعبیه شود که اگر فردی ترقه  دارد مشخص شود. وی تأکید کرد: نباید، در ورودی ورزشگاه برای همه باز باشد. برخی بدون تهیه بلیط وارد ورزشگاه می‌شوند. تاج یادآور شد: تیم فوتبال ایران  با پیروزی بر در آستانه صعود به جام جهانی قرار دارد.وقتی یک عده ترقه می‌اندازند و معلوم است که اتفاقی مغرضانه بوده است. شاید هم این کار از سوی تماشاچی انجام نشده باشد. وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلیل دعوت نشدن خبرنگاران به مجمع عمومی انتخاب رئیس هیأت فوتبال خراسان جنوبی گفت: نظر ما بر حضور اصحاب رسانه در مجمع عمومی رئیس هیأت فوتبال استان بود. اگر در این خصوص کسی ممانعت کرده کار اشتباهی بوده است. تاج اظهار کرد: در مجامع فوتبال خبرنگاران و رسانه‌ها حضور دارند،نظر مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی هم خواستار حضور رسانه‌ها و خبرنگاران در این جلسه بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code