موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/09/08
  زباله‌هایی که دیر جمع آوری می‌شود
سطل‌های زباله‌ شهرک تعاون ۳ اغلب مملو از زباله است و اطراف سطل نیز پر از آشغال است.کارکنان شهرداری اگر هم زباله‌ها را جمع کنند فقط داخل مخزن‌ها را جمع می‌کنند. این مسئله علاوه بر آلودگی سیمای نامناسبی به این شهرک داده است.
یک شهروند-کرمانشاه

  گذاشتن سطل‌های زباله در کنار چادرهای اسکان
طی سفری که به سرپل ذهاب داشتم متاسفانه با گذشت حدود ۲ هفته از زلزله هنوز آواربرداری انجام نشده است. همچنین وجود انواع بطری‌های خالی از‌ آب، معدنی لباس‌های کهنه و غذاهای مانده فاجعه زیست محیطی را بر جا  گذاشته است. از مسئولان تقاضا دارم هر چه سریع‌تر نسبت به آواربرداری اقدام کنند و حداقل چند سطل زباله در کنار چادرهای اسکان بگذارند تا مردم مجبور نشوند زباله‌های خود را در گوشه و کنار رها کنند.
یک فعال محیط زیست- کرمانشاه

  آسفالت نامناسب شهرک صادقیه
ساکن شهرک صادقیه هستم. در این شهرک در اغلب کوچه‌ها و خیابان‌ها آسفالت مناسب نیست و به‌ویژه در هنگام بارندگی در رفت و آمد مردم مشکل ایجاد می‌شود. لطفاً مسئولان پیگیری کنند.
علی احمدی- کرمانشاه

  چم بشیر آکنده از زباله
رودخانه چم بشیر که بخشی از آن از انتهای خیابان صیاد شیرازی می‌گذرد مملو از زباله‌هایی است که از اول سال تاکنون جمع آوری نشده است. حتی اطراف این رودخانه نیز که زمین خالی است ، پر از زباله شده است. چرا هیچ مسئولی پاسخگوی این مشکل نیست؟
عزیزی- کرمانشاه

  چراغ‌های معابری که خاموش نمی‌شوند
متاسفانه در برخی از کوچه‌ها، خیابان‌ها، پارک‌ها و چهارراه‌ها چراغ‌ها شبانه روز روشن هستند. این نوعی اسراف محسوب می‌شود و موجب اتلاف انرژی است از مسئولان اداره برق تقاضای رسیدگی داریم.
یک معلم-کرمانشاه

  نبود وسایل گرمایشی در گیلان‌غرب
تعداد چراغ های اهدایی در روستاهای گیلان‌غرب کم و برخی از آنها هم بدون نفت و فتیله است. از سوی دیگر با وجود کمبود نفت، چراغ های نفتی کفاف سرمای دشت ذهاب را نمی دهد.
محمدی- گیلان‌غربارسال پیام اشتراک 
 
 Security code