موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/07/18
  کمبود اتوبوس در خط فردوسی
اتوبوس های مسیر فردوسی به آزادی همیشه شلوغ  و بسیاری از مسافران سرپا هستند. از اتوبوسرانی در خواست می کنیم فکری به حال وضعیت این خط کنند. این خط یکی پرترددترین مسیرهای شهر است که نیازمند توجه بیشتر از لحاظ امکانات حمل و نقل است.
یک شهروند- کرمانشاه

  آسفالت نامناسب زیباشهر
ساکن شهرک زیبا شهر هستیم. مدت‌هاست که آسفالت این محله نیازمند تعمیر است و بارها به شهرداری منطقه مراجعه کردیم اما نتیجه نگرفتیم. لطفا رسیدگی بفرمایید.
صادق نظری- کرمانشاه

  سامانه گرمسیری به کجا رسید
موضوع سامانه گرمسیری و اختصاص دادن زمین های حوزه قصر شیرین به کجا رسید. لطفا مسئولان مطالبات مردم جنگزده قصرشیرین را پیگیری کنند و با رسیدگی به منطقه مانع از مهاجرت مردم آن شوند.
یک معلم

  سپردن پست های مدیریتی به افراد بومی
از دولت تدبیر و امید درخواست داریم برای رفع مشکل مردم کرمانشاه بیشتر از افراد بومی در پست های مدیریتی استفاده کنند ، شاید شرایط زندگی مردم در این دیار تغییر کند.
رضایی – کرمانشاه

  رسیدگی به پارک لاله
پارک لاله در میدان فردوسی از نقاطی است که زائران حسینی از شهرهای مختلف در آن تردد می کند. از شهرداری و دیگر نهادهای مربوطه درخواست داریم برای نشان دادن مهمان نوازی کرمانشاهیان- که همیشه زبانزد خاص و عام بوده- به این پارک رسیدگی بیشتری کنند و شرایط استراحت بیشتری را برای زائران مهیا کنند.
زیبا آزادی- کرمانشاه

  اینترنت پایین نوکان
در شهرک نوکان سرعت اینترنت بسیار پایین است. علاوه بر این در ماه چندین بار اینترنت دچار اختلال می‌شود. لطفا از اداره مخابرات بخواهید که این مساله را بررسی کند.
عزیزی – کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code