موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/06/22
  ‌ گرانی گوشت در کنگاور
با وجود نصب نرخ‌نامه انواع گوشت در قصابی های شهر کنگاور متاسفانه برخی قصابی ها نرخ مصوب را نه تنها رعایت نمی کنند بلکه اکثر آنها به بهانه هایی گوشت بی کیفیت و گرانتر از نرخ مصوب ارائه می دهند و حتی در بعضی موارد شاهد کم فروشی هستیم که علت آن نبود نظارت جدی و بازدید از سوی مسئولان است. لذا از متولیان مربوطه انتظار می رود که با اقدامی  جدی مانع از گران فروشی در شهرستان شوند.
 جمعی از شهروندان- کنگاور

  ‌ نظارت بر فروش دارو
چند روز پیش قطره دایمتیکون که قیمتش 4هزار‌تومان است را از یکی از داروخانه ها به قیمت 8هزار ‌تومان خریدم. ‌ بعداز مشاهده قیمت روی دارو ومراجعه به سایت فروش دارو و سپس مراجعه مجدد به داروخانه با جر و بحث مبلغی که اضافه دریافت کرده بودند را پس گرفتم. گرچه همه داروخانه ها این‌طور نیستند، اما خواهشمندیم نظارت بیشتری بر قیمت داروها صورت گیرد.
یک شهروند-کرمانشاه

  ‌‌کوی عظیمی و نبود سطل‌های زباله ‌
لطفا فکری به حال اوضاع نا بسامان نبود سطل‌های زباله در کوی عظیمی واقع در خیابان شهدای کنگاور کنید. با وجود نامه نگاری های فراوان هیچ اقدامی تاکنون  صورت نگرفته است.
محمدی - کنگاور  

  ‌ پرداخت حقوق کارگران پیمانکاران شهرداری
حقوق كارگران روز مزد پیمانکاری‌های‌شهرداری‌چند ماه است كه پراخت نشده است. لطفا مسئولان مربوطه پیگیری کنند.
جمعی از کارگران شهرداری- کرمانشاه

  ‌ مشکل‌ آنتن دهی خطوط تلفن همراه
نبود آنتن دهی تلفن همراه در شهر کرمانشاه به یک مشکل اساسی تبدیل شده است. شرکت مخابرات چرا رسیدگی نمی کند؟
یک شهروند- کرمانشاه

  ‌‌اتوبوسرانی نظارت کند
اتوبوس های شهر موظفند در ایستگاه توقف كنند، اما راننده ها بی توجه به مقررات هر جا بخواهند توقف می كنند. چرا اتوبوسرانی نظارت نمی کند؟
رضایی- کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code