موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/06/14
    تجمع زباله در پارک زنبق
بوی تعفن ناشی از تجمع زباله در ضلع شمالی پارک زنبق کمربندی و به موقع جمع آوری نکردن زباله های پارک  وضعیت بسیار ناخوشایندی را ایجاد کرده است. چرا شهرداری رسیدگی نمی کند؟
شمسی حیدری- کرمانشاه

   تصادفات متعدد در بلوار طاق‌بستان
تصادف در بلوار طاق بستان به‌ویژه در این هفته‌ و فوت 2 نفر از همشهریان و ایجاد صحنه های دردناک برای ساکنان این محله از تاسف های همیشگی است. کاش مسئولان چاره ای  برای حل مشکل این منطقه بیندیشند تا دیگر شاهد چنین تصادفاتی نباشیم.
سعید زورمند

   پارک کوهستان را دریابید
تخریب و کم توجهی به پارک کوهستان که بزرگ‌ترین پارک و بام استان محسوب می شود برای گردشگرانی که از طاق بستان به این پارک پهناور مراجعه می کنند مناسب نیست . لطفا مسئولان رسیدگی کنند؟
سعید نوری نشاط- کرمانشاه

   حفاری خطرناک در بلوار مصطفی امامی
چاله ای حد فاصل چهارراه آتش نشانی به سمت بلوار شهید مصطفی امامی حفر شده  است که به نظرمی رسد باعث تصادف های وحشتناک شود. لطفا به این مشکل رسیدگی کنید.
فرخنده صالحی- کرمانشاه

   تجمع زباله در چم بشیر
وجود زباله های متعدد درکانال چم بشیر واقع در ابتدای باغ ابریشم که توسط ساکنان محله در آب جاری کانال ریخته می شدنه باعث تعفن و آلودگی می شود. لطفا مسئولان رسیدگی کنند. ‌
علی بهرامی- کرمانشاه

  لزوم جلوگیری از پارک خودرو در خیابان خیام
خیابان خیام بسیار باریک است  و هر 2 سمت آن خودرو پارک می شود که همواره این مسیر با ترافیک مواجه می کند . لطفا پلیس راهنمایی و رانندگی از پارک خودرو در این خیابان را جلوگیری‌کند.
 رضایی- کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code