موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/06/13
  تجمع زباله در زمین خالی‌ خیابان بوستان
زمین خالی واقع در خیابان بوستان در ابتدای شهرک جانبازان (الهیه) که مربوط به اداره اوقاف است، محل تجمع زباله‌ها و نخاله های ساختمانی است که بسیار بدمنظره و بدبو است.لطفا رسیدگی کنید.
حسین سهامی- کرمانشاه

  تشکر از باغبانان بوستان جانبازان
درختان بوستان جانبازان در شهرک الهیه از طراوت و سرسبزی خاصی برخوردارند که  ناشی از رسیدگی باغبان این تفرجگاه عمومی است. از باغبانان زحمت کش این بوستان تشکر می کنیم.
اهالی محله- کرمانشاه

  وقفه نیم ساعته در کتابخانه هنگام ظهر
در زمان تعویض نوبت کارکنان کتابخانه ها که هنگام نهارو فریضه نماز است وقفه ای نیم تا یک‌ساعته به وجود می آید و متقاضیان دریافت کتاب را معطل می کند که نیازمند رسیدگی و رفع مشکل معطلی شهروندان است.
شبنم سروری- کرمانشاه

  پله برقی های همیشه خراب
پله برقی های شهر همچنان در ساعات شلوغی و گرمای هوا تعطیل است. این موضوع  عابرین پیاده را مجبور به استفاده از پله‌های معمولی و گاه عبور از خیابان و خطرات ناشی از آن می کند.
امیرمحمدسلیمانی- کرمانشاه

  خیابان شیرین کرمانشاه پیاده رو ندارد
اگر فردی توانست ازپیاده روی خیابان شیرین کرمانشاه عبور کند جایزه دارد! این خیابان  به محل پارک خودرو و کارهای‌تعمیرگاهی تبدیل شده است.
یک شهروند- کرمانشاه

  ساماندهی خیابان وحدت
ساکن شهرک زیبا شهر هستم .  شهرداری منطقه 8 در این محل فعالیت ضعیفی ‌دارد. به‌ویژه در مورد  ساماندهی خیابان وحدت که هنوز نه پیاده روی آن معلوم است و  نه عرض خیابان . تازه، وحدت  خیابان اصلی  این شهرک محسوب می شود،  از شهرداری منطقه درخواست رسیدگی داریم.
حامد آئین فر- کرمانشاه

  درخواست تکمیل مسجد شهرک نجفی
ساکن شهرک شهید نجفی الهیه هستم. در این شهرک مسجدی هست که چند‌ سالی می شود که نیمه کاره رهاشده است.  از مسئولان امر خواهشمندیم  در تکمیل این کار که امری خداپسندانه همت کنند.
سعید کلیوند-کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code