موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/06/12
  برخی پزشکان وقت کافی برای بیماران نمی گذارند
اگرچه ویزیت پزشکان بسیار گران است، اما وقت کافی برای بیماران اختصاص نمی دهند و در بیشتر مواقع چند نفر در مطب در چند دقیقه معاینه می شوند.
محمدی - کرمانشاه

  نظارت بر دکه های سیار اغذیه فروشی
برخی دکه های سیار اغذیه فروشی از روغن های سوخته و قدیمی تر در سرخ کردن غذا استفاده می کنند و در مجموع نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند. از معاونت غذا و دارو تقاضای نظارت بر این‌‌ اغذیه فروش ها را داریم.
یک شهروند- کرمانشاه

  زمین های خالی، جای زباله نیست
عده ای از  افراد تا یک زمین خالی را می بینند حجم زیادی از زباله را در آنجا رها می کنند که این امر سبب انتقال انواع بیماری‌ها و انتشار آلودگی می شود. متاسفانه شهرداری نیز این زمین های خالی را پاکسازی نمی کند. از مردم تقاضا داریم  برای ایجاد محیطی پاک و سالم زباله های خود را در سطل زباله قرار دهند و شهرداری نیز با دیوار کشی زمین های خالی نظارت بیشتری در این زمینه داشته باشد.
ایوانی - معلم

  خدمات گران آرایشگاه‌های زنانه
از آنجا که نظارت کافی بر آرایشگاه‌های زنانه صورت نمی‌گیرد؛ همین موضوع باعث شده است شاهد ارائه خدمات با قیمت های متفاوت توسط آرایشگران بانو باشیم‌. لطفا مسئولان مربوطه رسیدگی کنند.
زهره صابونی- کرمانشاه

  تولید نان سبوس دار
با توجه به اینکه نان های سفید بدون سبوس، فاقد ارزش غذایی هستند، از مسئولان درخواست داریم برای حفظ سلامتی مر م تولید نان سبوس را در اولویت قرار دهند.
رمضانی- هرسین

  چرا با مواد فروشان میدان آزادی برخورد نمی شود
در میدان آزادی کرمانشاه به صورت علنی افراد متخلف اقدام به عرضه قرص و  دیگرموادمخدر می کنند.
چرا مسئولان انتظامی و قضایی به طور جدی به جمع آوری این خرده فروشان مبادرت نمی‌کنند؟ هر جوانی از میدان آزادی عبور کند به راحتی با پیشنهاد  انواع مواد مخدر روبه‌رو می شود.
هادی حسینی- کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code