موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/05/22
  ‌ مشکلات جدی بهداشتی صنوف کنگاور
مشکلات بهداشتی  زیادی در صنوف مختلف کنگاور دیده می شود و انتظار داریم مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
وجود پشه و مگس در محیط نانوایی ها وموادغذایی ودامی، کشیدن سیگار توسط شاطر وپیش کار در هنگام پخت نان، بی کیفیتی نان، كشتار مرغ زنده در بعضی از مرغ فروشی ها و...‌ نیازمند توجه و رسیدگی جدی مسئولان است.
 صبا محمدی – کنگاور

  ‌ وضعیت حقوق اعضای تیم حفاظت بیمارستان شهید چمران
اعضای تیم حفاظت فیزیکی بیمارستان شهید چمران کنگاورکه از تاریخ  اول فروردین  مشغول کار شده‌ ، فقط حقوق یک ماه را دریافت کرده اند.
باتوجه به ساعت کاری آنها که240ساعت درماه است شرکت به ازای هرماه یک میلیون تومان پرداخت می کند که هیچ گونه همسویی باقانون وزارت کار ندارد. خواهش می کنیم صدای ما را به گوش مسئولان مربوطه برسانید.
جمعی از کارکنان-کنگاور

  ‌ کنترل ترافیک شهر جوانرود
باتوجه به حجم بالای ترافیک شهری و نقطه ارتباطی شهر جوانرود  و عبور و مرور خودرو‌های سنگین از خیابان های ;L UVQ شهر، وجود مکانیسم رینگ شهری و تسریع در ساماندهی این امر کمک بسزایی در کنترل ترافیک شهر دارد که تقاضاداریم مسئولان شهرستان و شهرداری به طور جدی  پیگیر انجام آن شوند.
ناصر یوسفی-جوانرود

  ‌ صدای ما را به گوش مسئولان برسانید
اگر مقدور است صدای ما مردم وکیل آقا و شهرک امام(ره) و جلالیه را به گوش مسئولان برسانید .
حدود  4سال است که  چهارراه را برای احداث پل  خراب کرده‌اند و حالا که پل حاضر است، مسدود شده و  کسی اجازه عبور از آن را ندارد.
جمعی از اهالی-کرمانشاه

  آسفالت نامناسب
در بسیاری از کوچه های خیابان سنجابی سطح کیفی آسفالت پایین و بعضی از قسمت های آن کنده شده است. از مسئولان شهرداری منطقه خواهشمندیم که به این مشکل رسیدگی کنند.
جمشیدی – کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code