موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/05/18
  کوچه ها و خانه های شهرک گلشن پلاک ندارند
ساکن محله الهیه هستیم.کوچه ها و خانه های شهرک گلشن واقع در ضلع شمالی شهرک بهداری (الهیه) بدون پلاک، کدپستی و آدرس دقیق است تقاضا داریم برای  جلوگیری از سردرگمی افراد ترتیبی اتخاذ کنید  تا این مشکل در این منطقه  حل شود.
محمد نجفی- کرمانشاه

‌  مشکل آفرینی کانال وسط خیابان
ساکن شهرک زیبا شهر خیابان وحدت هستیم.یک بخشی از خیابان وحدت ‌ خیابان ۲۴متری است.
وسط این خیابان کانال خیلی بزرگی دیده می شود که تقریبا تمام سطح آن را گرفته‌ و به مشکلی برای مردم تبدیل شده است. به هرجا که مراجعه می‌کنیم، می‌گویند مسیر خطوط نفت است و به شرکت نفت مربوط می شود  ‌ شرکت نفت نیز پاسخگو نیست. لطفا رسیدگی کنید.
یک شهروند-کرمانشاه

‌  مشکل بیکاری در هرسین
یک مادرهرسینی  هستم که 2 فرزند پسر بیکاربا تحصیلات کارشناسی ارشد دارم.
دلم می‌سوزد وقتی شاهدم پتروشیمی همه کادرش را از شهرهای دیگر می گیرد و باید جوانان شهرم و فرزندان خودم بیکار در خانه زانوی غم بغل کنند. تاکی جوانان این شهر و این استان باید زندگی را با بیکاری بگذرانند؟
طاهری - هرسین

‌  بر نحوه ذبح احشام بیشتر نظارت شود
یکی از مشاغل آلاینده و بیماری آفرین، ذبح غیر بهداشتی احشام توسط برخی قصابان مجوز دار و بدون مجوز در شهر و در بعضی منازل مسکونی است که خلاف موازین بهداشتی است. علاو بر این بیماری خطرناک تب کریمه کنگو ناشی از ذبح غیر قانونی وغیر بهداشتی مزید بر علت شده که هرچه سریع‌تر، باید  توسط متولیان امر به‌ویژه  شبکه دامپزشکی و بهداشت‌ با این مشکل برخورد قانونی‌شو‌د.
یک شهروند-کرمانشاه

‌‌  تفاوت قیمت گل در محله‌های شهر
چرا قیمت گل و گلدان در گل‌فروشی های محله‌هایی چون نوبهار و برق نسبت به سایر مکان های عرضه گل اختلاف‌ دارد؟ چرا نظارتی صورت نمی‌گیرد؟
روح الله زنگنه- کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code