موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/05/17
  آلودگی آب رودخانه چم بشیر
بخشی از آب رودخانه چم بشیر که از ایستگاه آخر شهرک رودکی می‌گذرد بسیار آلوده و پر از مانده های زباله است.
از مسئولان شهرداری و انجمن‌های زیست محیطی تقاضا داریم‌که برای بهبود وضع این رودخانه زیبا چاره ای بیندیشند.
یک شهروند-کرمانشاه

   وانت بارها سد معبر شده‌اند
در گوشه کنار شهر وانت بارهای زیادی به فروش انواع میوه می‌پردازند که هم فضای شهر را زشت کرده‌‌ و هم باعث آلودگی زیست محیطی شده‌اند. چرا شهرداری فکری برای سر و سامان دادن آنها نمی‌کند.
محمدی- کرمانشاه

   مشکل تردد در شهرک جهاد
شهرک جهاد فقط یک ایستگاه اتوبوس دارد که ‌باعث شده در رفت و آمد با مشکل مواجه‌ شویم. لطفا مسئولان اتوبوسرانی و تاکسیرانی پیگیری کنند.
یک شهروند-کرمانشاه

   شهرک تعاون۳ داروخانه ندارد
ساکن شهرک تعاون ۳ هستیم. به دلیل نداشتن داروخانه مجبوریم مسافت‌های زیادی برای تهیه دارو طی کنیم. از مسئولان درخواست رسیدگی داریم.
صبا زنگنه- کرمانشاه

   ریختن زباله در زمین‌های خالی
کنار کوچه ۱۳۰ بلوار با داشتن زمین خالی بزرگ، پر از زباله و نخاله‌های ساختمانی است که باد آنها را پراکنده می‌کند و باعث آلودگی‌هایی در آن حوالی شده است. لطفا مسئولان صدا و سیمای استانی در این زمینه فرهنگ سازی کنند.
یک شهروند- کرمانشاه

‌‌   مسئولان به مشکلات روستای دیره رسیدگی کنند
از اهالی روستای نثار دیره در شهرستان گیلان‌غرب هستم. روستای ما بیش از 2 هزار جانباز شیمیایی دارد.  با توجه به این که بیشتر اهالی روستا دارای درصد جانبازی  زیر ۲۵درصد هستند از هیچ  گونه مزایا و حتی حداقل معیشت نیز برخوردار نیستند. سال هاست از جنگ  تحمیلی می‌گذرد ولی مسئولان هیچ توجهی برای  رسیدگی به مشکلات این افراد انجام نداده‌اند.
رضا مرادیان- گیلان‌غربارسال پیام اشتراک 
 
 Security code