موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/05/15
   مشکل پارک
وسایل بازی پارک خیابان دکتر حسابی کرمانشاه واقع در چهارراه رودکی چند وقت پیش خراب شد و به جای تعمیر، آنها را جمع آوری کردند. در حال حاضر این پارک هیچ گونه وسایل بازی برای بچه ها ندارد. لطفا رسیدگی کنید.
رضوی - کرمانشاه

   شلوغی خیابان مسیر نفت
خیابان مسیر نفت یک خیابان باریک و پرتردد است. با این حال رانندگان و صاحبان مغازه ها با پارک  خوردهای خود این خیابان را شلوغ تر و تردد در آن را سخت تر کرده‌اند. لطفا مسئولان مربوطه به این مشکل رسیدگی کنند.
کرمی - کرمانشاه

   مشکل معلولان
در بسیاری از ادارات و ساختمان ها برای رفت و آمد معلولان هیچ گونه امکاناتی وجود ندارد و این افراد  نمی توانند از این مکان ها استفاده کنند. لطفا صدای ما را به گوش مسئولان مربوطه برسانید.
عزیزی – کرمانشاه

   حشره زدایی از درختان
درخت های موجود در بعضی از پارک ها به علت حشره زدگی طراوت خود را از دست داده اند. این مساله نه تنها به درختان آسیب رسانده بلکه باعث اذیت کسانی می شود که برای تفریح به پارک ها می روند. لطفا از مسئولان مربوطه بخواهید هرازگاهی حشره زدایی کنند.
دارابخانی – کرمانشاه

   مسکن مهر ارتش کی تحویل مردم می‌شود؟
از متقاضیان مسکن مهر ارتش منطقه چشمه سفید و پردیس هستیم. سال‌هاست که درانتظار خانه‌دار شدن مانده‌ایم، اما هنوز تکلیف ما مشخص نشده و چشم انتظار  اقدام مسئولان هستیم.
یک شهروند-کرمانشاه

   مسکن مهر دولت آباد امکانات تفریحی برای کودکان ندارد
از ساکنان  مسکن مهر دولت آباد هستم. با وجود اینکه حدود 5 هزار خانوار و ۳ تا ۴ هزار کودک در این مسکن مهر زندگی می‌کنند اما امکانات تفریحی برای کودکان وجود ندارد. از مسئولان درخواست داریم که  چاره ای برای  حل مشکلات ساکنان مسکن مهر بیندیشند.
مهدی امانی-کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code