موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/05/11
  نظارت بیشتر‌ بر دکه های ورودی شهرها
برخی دکه‌هایی که در ورودی شهرها چای و آب‌جوش و یخ می فروشند بسیار گرانفروش هستند و هر تعرفه ای که بخواهند برای یک لیوان چای در نظر می گیرند.تقاضا داریم نظارت بر آنها بیشتر شود.
حاجیان - ماهیدشت

‌  پاساژهای کرمانشاه تجهیزات ایمنی ندارد
اکثر پاساژها خصوصا پاساژهای قدیمی کرمانشاه فاقد سیستم اطفای حریق، تجهیزات اولیه آتش نشانی مانند کپسول و ... هستند و در زمان بحران با مشکل جدی مواجه خواهند شد.
رضایی- کرمانشاه

‌  کمبود ایستگاه اتوبوس در زیباشهر
ساکن محله زیبا شهر هستیم . این شهرک با وجود  عمر  چند ساله هنوز ایستگاه اتوبوس ندارد  و با توجه به دور بودن از بازار و مراکز خرید، مردم مشکل تردد دارند.
یک شهروند- کرمانشاه

‌  رسیدگی نامناسب به بیماران در بیمارستان طالقانی
 بیمارستان طالقانی یکی از بیمارستان های شلوغ شهر کرمانشاه است که در آن به بیماران رسیدگی نمی شود و کمبود امکانات بهداشتی آن نیز مشهود است. لطفا مسئولان دانشگاه این کمبودها را ببینند و رسیدگی کنند.
رشیدی- کرمانشاه

‌  کمبود امکانات بهداشتی در هرسین
سرویس های بهداشتی پارک امام علی(ع) محله تازه آباد، هرسین امکانات قابل قبولی ندارند و مسافران همیشه با مشکل مواجه هستند. لطفا شهرداری هرسین به این موضوع رسیدگی کند.
سعید رضایی- هرسین

‌ سرویس های بهداشتی پارک الهیه
پارک الهیه یکی از شلوغ ترین پارک های کرمانشاه است، ولی تنها یک سرویس بهداشتی دارد که آن هم بخش مردانه خراب و قفل است و آقایان و خانم ها به طور مشترک از بخش زنانه استفاده می کنند. فکر نمی کنم این مشکل بغرنجی باشد و به سادگی می توان آن را حل کرد.
رحمان بیگی - کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code