موضوعات
کرمانشاه

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 38222814-083 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان کرمانشاهی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با ما تماس بگیرید.]
1396/05/10
‌  تجمع زباله در کوه
حضور کوهنوردان در روزهای  جمعه در کوه طاق بستان باعث مسرت و افزایش سطح سلامت است، اما مردم نظافت را رعایت نمی کنند و زباله های زیادی برجای می گذارند. مردم باید طبیعت را خانه خود بدانند.
مسلم مهتابی-کرمانشاه

  تشکر از کارکنان پارک شاهد
از کارکنان نمایشگاه دائمی پارک شاهد در نظم پارکینگ این مجموعه  تشکر می کنیم.
غرفه داران نمایشگاه-کرمانشاه

  بالا بودن کرایه خانه در کرمانشاه
بهای کرایه و رهن ‌خانه در کرمانشاه بسیار گران است و افرادی که مستاجر هستند واقعا توانایی پرداخت چند ده میلیون تومان پول پیش و ماهی چندصد هزار تومان کرایه را ندارند.
باوندپور  -  کرمانشاه

  به سراب روانسر رسیدگی شود
سراب ورودی شهر روانسر یک جاذبه گردشگری است که اگر در هر استان دیگری بود به خوبی به آن رسیدگی می شد، اما متاسفانه این سراب مورد بی توجهی برخی مسئولین قرار گرفته است.
محمدی - روانسر

  نبود تابلوهای راهنمایی و رانندگی در هرسین
ساکن شهرستان هرسین  هستم. از مسئولان تقاضا دارم به خط کشی جاده ونصب تابلوهای راهنمایی ورانندگی مناسب از مسیر پلیس راه هرسین به سمت این شهر‌ وبرعکس اقدام کنند، چون رانندگی درشب بسیار خطرناک و باعث تصادفات فراوانی شده است.
ناصری – هرسین

  پارک خودروها در خیابان باریک خیام
خیابان خیام خیابانی باریک است که در برخی از ساعات بار ترافیکی بالایی دارد. برخی از شهروندان در دوطرف خیابان خودرو خود را پارک می کنند که باید سخت شدن تردد و ترافیک دو چندان می شود.
مجیدی- کرمانشاه

   بیمارستان طالقانی پارکینگ مناسبی ندارد
خیابان طالقانی که یکی از پرترددترین بیمارستان های استان و منطقه غرب است یک پارکینگ ندارد و مردم مجبورند خودروهای خود رو در حاشیه خیابان قرار دهند که یا جریمه و یا گاهی با جرثقیل حمل می شود.
مرتضوی - کرمانشاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code