موضوعات
کرمانشاه

معاون وزارت ورزش:

تسهيل ورود بخش خصوصي به پروژه‌هاي ورزشي

نویسنده:
ورود سرمايه‌گذاران بخش خصوصي به پروژه‌هاي ورزشي تسهيل مي‌شود. معاون حقوقي، پارلماني و امور استان‌هاي وزارت ورزش و جوانان با بيان اين مطلب اظهار كرد.
1393/08/04
تيم كارشناسي وزارت ورزش و جوانان در حال انديشيدن تمهيداتي براي تسهيل ورود بخش خصوصي به سرمايه‌گذاري در بخش ورزش و امور جوانان است.
به گزارش مهر «امير رضا خادم» در سفري به استان از پروژه‌هاي ورزشي و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌هاي مرزي استان بازديد كرد و در نهايت طي جلسه‌اي در قصرشيرين با حضور برخي از هيأت‌هاي ورزشي، مسئولان اداره ورزش و جوانان و نماينده قصرشيرين، سرپل ذهاب و گيلان غرب در مجلس شوراي اسلامي مشكلات و چالش‌هاي ورزشي اين مناطق بررسي شد.  معاون پارلماني وزارت ورزش در اين نشست اظهار كرد: بنده اينجا نيستم كه وعده‌هايي بدون پشتوانه محقق شدن بدهم، چرا كه متأسفانه برخي از مديران پس از اطلاع از كاستي‌ها و مشكلات مناطق مختلف كشور با وعده‌هايي كه بعداً به سر انجام نمي‌رسد باعث دلسردي  می‌شوند.
خادم با ابراز رضايت از سرانه فضاي‌هاي ورزشي در شهرستان قصر شيرين اظهار كرد: متوسط سرانه فضاي ورزشي براي قصر شيرين 2 برابر استاندارد است و به همين دليل اين شهرستان در اين حوزه از توسعه‌يافته‌ترين مناطق كشور محسوب مي‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code