موضوعات
کرمانشاه

افزایش ظرفیت اردوگاه‌های نگهداری از معتادان

نویسنده:
استاندار از شناسایی مکان های جدید به منظور افزایش ظرفیت پذیرش و استانداردسازی اردوگاه های نگهداری معتادین متجاهر خبر داد.
1396/05/21
به گزارش ایسنا «اسدالله رازانی» در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در قالب برنامه ای كه وزارت كشور ابلاغ كرده از اسفند سال قبل در كرمانشاه آغاز شده و تاكنون بیش از 1000 نفر از افراد سرگردان در گوشه خیابان ها، جمع آوری شده و هم اكنون در اردوگاه های استان نگهداری می شوند.
این مقام عالی استان تصریح كرد: خوشبختانه گردآوری این افراد سبب كاهش قابل توجه جرایم و بزهكاری ها در سطح استان شده و امروز شاهد وضعیت بهتری در این زمینه هستیم.
وی بررسی دقیق وضعیت اردوگاه ها و رسیدگی به مشکلات این مجموعه ها را یكی از دستوركارهای اصلی این نشست دانست و گفت: یكی از راه حل های بهبود خدمات ارائه شده، افزودن اردوگاه های جدید است.
رازانی افزود: در همین راستا 2 مكان مناسب در استان شناسایی شده  كه پس از بررسی میدانی و كارشناسی، یكی از این اماكن به سرعت تجهیز شده و به ظرفیت های قبلی افزوده خواهد شد.
استاندار گفت: این ظرفیت های جدید اردوگاهی امكان مناسبی را فراهم می كند تا کارهای درمانی افراد مبتلا به اعتیاد و بازگشت آنها به جامعه در شرایط بهتری انجام شود. همچنین در این اماكن زمینه هایی برای آموزش حرفه های مختلف به افراد به منظور هدایت آن ها به سمت بازار كار مهیا می شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code