موضوعات
کرمانشاه

آغاز ثبت نام مالباختگان مرد پرونده گلیم و گبه‌

نویسنده:
مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه از اتمام زمان ثبت نام مالباختگان خانم پرونده گلیم و گبه و آغاز ثبت نام مالباختگان مرد این پرونده‌ خبرداد.
1396/07/17
به گزارش روابط عمومی «مهدی قنادی» در جمع خبرنگاران‌اظهار کرد: از یکشنبه ۱۶ مهر ثبت نام مالباختگان مرد این پرونده آغاز شده است.
وی با بیان اینکه مالباختگان زمان مراجعه خود به دادسرا را به لحظات پایانی ثبت نام موکول نکنند، افزود: زمان مراجعه مالباختگان به دادسرا هر روز از ساعت ۱۵ تا ۱۸ عصر، غیر از روزهای جمعه که زمان حضور از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و ۱۵ تا ۱۸ عصر خواهد بود.  
مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه با تاکید بر اینکه به همراه داشتن اصل مدارک و کپی برای این دسته از افراد الزامی است، تصریح داشت: مراجعه مالباختگان تنها بر اساس حروف الفبا و طبق برنامه زمان بندی اعلام شده‌ خواهد بود.
وی در خصوص برنامه زمانبندی مراجعه مالباختگان مرد خاطرنشان ساخت: برای مالباختگان مرد که حرف اول نام خانوادگی آنها به شرح زیر است در این روزها تشکیل پرونده انجام می گیرد:یکشنبه ۱۶ مهرماه حرف (ب)، دوشنبه ۱۷ مهرماه حروف (پ، ت، ث)، سه شنبه ۱۸ مهر ماه حروف(ج، چ)، چهارشنبه ۱۹ مهرماه حرف (ب)، پنج شنبه ۲۰ مهرماه حروف (خ، د)، جمعه ۲۱ مهرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۵ الی ۱۸ حروف (آ، الف)، شنبه ۲۲ مهرماه حروف (ذ، ر، ز)، یکشنبه ۲۳ مهرماه حروف (ژ، س)، دوشنبه ۲۴ مهرماه حروف(ش، ص)، سه شنبه ۲۵ مهرماه حروف (ض، ط، ظ، ع)، چهارشنبه ۲۶ مهرماه حروف (غ، ف)، پنج شنبه ۲۷ مهرماه حرف (ک)، جمعه ۲۸مهرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۵ تا ۱۸ حرف ( م )، شنبه ۲۹ مهرماه حروف(ق، گ)، یکشنبه ۳۰ مهرماه حروف (ل، ن) و دوشنبه ۱ آبان حروف (و، ه، ی).
قنادی در پایان یادآورشد: آن دسته از مالباختگان خانم که در زمان اعلام شده برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، از ۲ آبان ماه به مدت یک هفته فرصت خواهند داشت که برای ثبت نام به دادسرای کرمانشاه واقع در کوچه ثبت مراجعه کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code