موضوعات
کرمانشاه

استفاده از همه توان برای تقویت وحدت ملی

نویسنده:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران اسلامی برای دشمنان کمرشکن است، از این رو باید از تمام توانمان برای تقویت وحدت ملی استفاده کنیم.
1396/05/22
به گزارش ایرنا، آیت الله «مصطفی علما» با بیان اینکه باید همواره در مقابل استعمارگران ایستاد، افزود: استعمارگران به دنبال لطمه زدن به اعتقادات ما هستند، از این رو ما باید با تمام توان از اعتقادات خود دفاع کنیم. وی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم که ارزش های دینی و انقلابی کمرنگ شوند، گفت: باید با تمام توان از ارزش های دینی و انقلابی خود دفاع کنیم. آیت الله علما با اشاره به فرمایش های مقام معظم رهبری در باره حمایت از صنایع گفت: تعداد قابل توجهی صنایع کوچک و متوسط در کشور داریم که باید در قالب اقتصاد مقاومتی قرار گیرند و به رونق برسند. وی با تاکید بر اینکه نباید متکی به بیگانگان باشیم، افزود: مشکلاتی که امروز می بینیم بیشتر نشات گرفته از مدیریت نادرست است و نباید آنها را به گردن تحریم ها انداخت.
دولت جدید مطالبات مردم استان های مرزی را باید در اولویت قرار دهد.

اولویت مطالبات مردم
 امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز با تبریک تنفیذ و تحلیف رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد؛ کابینه جدید تمرکز بر مطالبات مردم استان های مرزی را در اولویت قرار دهد و برای بحران بیکاری و رکود اقتصادی که مردم نجیب کرمانشاه را به شدت آزرده خاطر کرده چاره اندیشی عاجل کند. ماموستا مُلا «محمد محمدی» مردم اهل سنت ایران اسلامی را مردمی متعهد و متخصص و همراه با نظام اسلامی دانست که باید رئیس جمهوری با اعتماد کامل در ساختار اجرایی و مدیریت کلان کشور به آنها نگاه ویژه ای داشته باشد. وی با اشاره به تلاش برخی رسانه ها برای ایجاد شکاف میان میان اهل سنت و مسئولان، گفت: تعهد و نجابت اهل سنت در تاریخ فراز و نشیب های انقلاب اسلامی می درخشد و امیدواریم رئیس جمهوری با تدابیر لازم و تصمیمات به موقع این پیوند را مستحکم تر و وعده های انتخاباتی را عملی کند.
محمدی در ادامه از تلاش های استاندار کرمانشاه برای به حرکت در آوردن برخی از طرح های معطل مانده و مسکوت برای پیشرفت استان تشکر و از نیروهای نظامی و امنیتی برای بازگشت امنیت و آرامش به جامعه قدردانی کرد.

مردم از دولت انتظار رفع مشکلات اقتصادی را دارند
امام جمعه شهرستان کنگاور گفت: مردم از دولت دوازدهم انتظار رفع معضل بیکاری و حل شدن مشکلات اقتصادی را دارند. حجت الاسلام «علیرضا عطایی» به مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری اشاره و بیان کرد: مشروعیت سیاسی نشان دهنده مشروعیت دینی نیست، کسی که مشروعیت سیاسی پیدا کرد اما مشروعیت دینی نداشت طاغوت است. وی گفت: مردم انتخاب می کنند اما منصوبیت با خدا و ائمه(ع) ‌ است، همچنانکه مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری چنین فرمودند که من شما را به ریاست جمهوری منصوب می کنم. فقط نصب ولی امر مسلمین، حاکمیت را از طاغوت بودن خارج می کند. امام جمعه موقت کنگاور تاکید کرد: رئیس جمهوری باید همت خود را برای استقرار عدالت به کار گیرد و همچنین به منظور اجرای احکام اسلامی و تقویت وحدت و عزت ملی تلاش کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code