موضوعات
کرمانشاه

ارسال ۶۷ اثر به جشنواره داستان‌نویسی اقتصادمقاومتی

نویسنده:
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از ارسال ۶۷ اثر داستانی با موضوع شعار سال به دبیرخانه جشنواره داستان‌نویسی اقتصاد مقاومتی خبر داد....
1396/07/18
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از ارسال ۶۷ اثر داستانی با موضوع شعار سال به دبیرخانه جشنواره داستان‌نویسی اقتصاد مقاومتی خبر داد.
«پریسا محمدی» در گفت‌وگو با مهر با اشاره به برگزاری جشنواره داستان نویسی اقتصاد مقاومتی در استان کرمانشاه، گفت: اقتصاد مقاومتی شرط اساسی جامعه امروز برای برون رفت از مشکلات است و برای تحقق آن باید برنامه ریزی دقیق و منسجم داشته باشیم.
وی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برنامه های متعددی را برای گفتمان سازی در این حوزه تدارک دیده است که یکی از این برنامه ها جشنواره داستان نویسی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در شهرستان سنقروکلیایی است.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود : مرداد سال جاری فراخوان این اثر منتشرشد که خوشبختانه جشنواره با استقبال خوب داستان نویسان استان مواجه و ۶۷ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
محمدی با اشاره به اهمیت این رویداد فرهنگی افزود: فراخوان جشنواره در محورهای مختلفی از جمله توجه به کار ایرانی، تولید ایرانی، سبک زندگی، مبارزه با قاچاق کالا و در 2 بخش داستان کوتاه و داستانک منتشر شد و امیدواریم اختتامیه این برنامه را در پایان مهر ماه برگزار کنیم.
وی ادامه داد: آثاری که به دبیرخانه جشنواره ارسال شده‌ با تایید هیأت داوران در ویژه نامه یا کتابی با همین عنوان منتشر خواهند شد و علاوه بر آن آثار منتخب هیات داوران در فضای مجازی منتشر می شوند‌تا امکان دسترسی عمومی به آنها فراهم شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code