موضوعات
کرمانشاه

اختصاص اعتبار برای آسفالت راه های روستایی هرسین

نویسنده:
فرماندار شهرستان هرسین از اختصاص 49میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت راه های روستایی این شهرستان خبر داد و گفت: از محل این میزان اعتبار 30 کیلومتر از راه های روستایی شهرستان بهسازی و آسفالت خواهد شد.
1396/07/17
به گزارش ایرنا، «امیر شاه آبادی» با تأکید بر تقویت و مناسب سازی راه ها و خطوط ارتباطی مناطق روستایی از ایجاد راه در این مناطق به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات زیربنایی یاد کرد .
وی گفت: میزان اعتبارات حوزه راه روستایی در سال جاری نسبت به سال گذشته در شهرستان هرسین افزایش چشمگیری داشته است. شاه آبادی در ادامه افزود: بر اساس راهبردها و اولویت های دولت تدبیر و امید در توسعه و توجه ویژه به مناطق روستایی در سال گذشته بیش از 25 کیلومتر از راه های روستایی شهرستان هرسین با اعتبار 75 میلیارد ریال احداث و بهسازی شد.
به گفته شاه آبادی از دیگر پروژه های در دست اقدام حوزه راه روستایی در شهرستان هرسین احداث راه روستایی «میرمینگه» به «قلعه گنجوان» به طول 7 کیلومتر و با اعتبار 20 میلیارد ریال است که اکنون بیش از 50 درصد پیشرفت دارد. وی اظهار کرد: با احداث 11 کیلومتر راه روستایی «بابازید» به «کماسی» فاصله دسترسی روستاهای بخش مرکزی به شهر هرسین 25 کیلومتر کاهش خواهد یافت و این امر موجب دسترسی آسان ساکنان این بخش به مرکز شهر هرسین و تسهیل در ارائه خدمات ‌به آنان خواهد شد.در این جلسه مبلغ 49 میلیارد ریال از محل اعتبارات توسعه متوازن منطقه ای برای بهسازی و آسفالت 30 کیلومتر راه روستایی در بخش های مرکزی و بیستون توزیع شد. این اعتبار برای پروژه های احداث جاده دسترسی روستای داروند، احداث جاده چشمه کبود به میرمینگه با 3 آنتن دسترسی فرعی آن، احداث جاده چشمه کبود به سرخوند و کله هو، احداث جاده دسترسی کماسی و مله گرز، احداث جاده دسترسی داوودی علیا به تلیاب، احداث جاده دسترسی سرماج به پشت تنگ و احداث جاده دسترسی روستاهای مسیر باغ زینب به چم حیدر اختصاص یافت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code