موضوعات
کاشان

برگزاری کنگره بین‌المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی در کاشان

نویسنده:
دبیر اجرایی اولین كنگره بین المللی و بیست و دومین كنگره ملی فیزیولوژی و فارماكولوژی ایران از ارسال 950 چكیده مقاله به این كنگره خبر داد...
1394/06/18
دبیر اجرایی اولین كنگره بین المللی و بیست و دومین كنگره ملی فیزیولوژی و فارماكولوژی ایران از ارسال 950 چكیده مقاله به این كنگره خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی این كنگره، دكتر«غلامعلی حمیدی» در نشست خبری با اصحاب رسانه كاشان اظهار كرد : این كنگره دوسالانه كه قدمتی 40 ساله در كشور دارد، اكنون در دانشگاه علوم پزشكی كاشان درحال برگزاری است.
 معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشكی كاشان افزود: در این كنگره كه یكی از بزرگ‌ترین رخدادهای علمی و پژوهشی كشور است، جدیدترین دستاوردهای علمی و نتایج پژوهشی محققان ارائه می‌شود.  وی به ثبت‌نام یك‌هزار و 158 نفر برای حضور در كنگره اشاره و تاكید كرد: از تعداد خلاصه مقالات رسیده نیز 758 مقاله به صورت پوستر، 164 مقاله سخنرانی و 7 مورد در قالب سخنرانی كلیدی جامع در كنگره ارائه خواهد شد.
حمیدی با اشاره به حضور دانشمندانی از كشورهای ژاپن، اسپانیا، كانادا و كشورهای همسایه در این كنگره خاطرنشان كرد: ارائه 28 سمپوزیوم در قابل سخنرانی و پوستر در 4 سالن به صورت صبح و عصر با موضوعات قلب و عروق، كلیه، دیابت، صرع و تشنج، اعتیاد، تنفس، اعصاب (حافظه و یادگیری) و درد از دیگر برنامه های این كنگره است.
وی تشكیل مجمع عمومی كنگره، انتخابات انجمن و برنامه ریزی برای بیست و سومین كنگره، انتخاب محققان جوان برتر، بزرگداشت پیشكسوتان فیزیولوژی و فارماكولوژی، جلسه كارآفرینی برای فارغ‌التحصیلان این رشته ها و برپایی نمایشگاه محصولات دارویی، تجهیزات پزشكی و محصولات تحقیقاتی داخلی را از برنامه های جانبی كنگره برشمرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code