موضوعات
اسلامشهر

غرب تهران آماده انتخابات

نویسنده:
جلسه توجیهی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی با حضور فرماندار اسلامشهر و رئیس دادگستری برگزار شد.
1396/02/20
به گزارش فارس، این جلسه که با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و اعضای هیات های اجرایی و نظارت انتخابات  برگزار شد،  فرماندار با بیان اینکه تا امروز روند برگزاری انتخابات بر اساس روز شمار اعلام شده به خوبی و بدون هیچ مشکلی انجام شده گفت: با همراهی کاندیداها و دست اندرکاران ، در روز 29 اردیبهشت ماه در اسلامشهر انتخاباتی سالم و پرشور برگزار خواهد شد.
«امراله حقیقی» با بیان اینکه نحوه برگزاری 2 انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها آبروی نظام است و همگی باید در این زمینه  تلاش کنیم افزود: همه ما باید در چارچوب قانون عمل کنیم و در نهایت به رای و نظر مردم فارغ از نتیجه احترام بگذاریم.
وی با اشاره به اینکه در بحث بررسی صلاحیت ها در هیات های اجرایی و نظارت بر اساس مر قانون عمل شده، اظهار کرد:  در این دوره کمتر از 10درصد از نامزدها ردصلاحیت شدند و در حال حاضر بررسی صلاحیت این افراد نیز در هیات نظارت تهران در حال رسیدگی است.
حقیقی  با بیان اینکه به مردم اسلامشهر و همه کاندیداها قول می دهیم که امین رأی آنها  خواهیم بود و اجازه نخواهیم داد خدشه ای به انتخابات وارد شود، بیان کرد:  همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند رای مردم در انتخابات حق الناس است و ما امانت دار آرای مردم خواهیم بود.
رئیس هیات اجرایی انتخابات گفت: از داوطلبان انتخابات شوراها انتظار داریم قانون و موازین اخلاقی را رعایت و هواداران و اعضای ستاد را نیز توجیه کنند تا در زمان قانونی تبلیغات نیز فعالیت های تبلیغی در فضایی آرام، امن و دوستانه در شهر انجام شود.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه در این دوره، انتخابات شورای شهر به‌صورت الکترونیکی و مکانیزه برگزار می‌شود تصریح کرد: با الکترونیکی شدن اخذ رای امکان ایراد و اشکال به صفر خواهد رسید.
حقیقی خاطرنشان کرد: آموزش های لازم در خصوص نحوه اخذ رای الکترونیکی با استقرار 5 ایستگاه در نقاط پر تردد شهر به شهروندان ارائه خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code