موضوعات
اسلامشهر

شرایط عادی برای صنعت تهران

نویسنده:
نبض تولید و صنعت در تهران به شرایط عادی باز می‌گردد. به گزارش ایرنا، استاندار تهران در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: کار نوسازی و ساماندهی واحدهای صنعتی و صنفی استان در 10 هزار هکتار از مساحت شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار دارد. امیدواریم با این اقدامات، شاهد رونق تولید و اشتغال در تهران باشیم....
1396/03/13
نبض تولید و صنعت در تهران به شرایط عادی باز می‌گردد. به گزارش ایرنا، استاندار تهران در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: کار نوسازی و ساماندهی واحدهای صنعتی و صنفی استان در 10 هزار هکتار از مساحت شهرک‌های صنعتی در دستور کار قرار دارد.  امیدواریم با این اقدامات، شاهد رونق تولید و اشتغال   در تهران باشیم.
حسین هاشمی درادامه، عمده ترین مشکلات واحدهای صنعتی استان را در شرایط کنونی در حوزه بانکها با 50 درصد فراوانی و در عرصه بیمه و امور مالیاتی با 25 درصد فراوانی عنوان کرد.
به گفته استاندار، از آغاز فعالیت ستاد تسهیل استان تاکنون 631 میلیارد تومان تسهیلات برای رفع مشکلات 439 واحد صنعتی استان از طریق سامانه ستاد تسهیل و 1هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات نیز به طور مستقیم برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
وی اظهار کرد: در این ستاد ، مشکلات 9 واحد تولیدی و صنعتی که عمدتا در حوزه بانکی بود مورد بررسی قرار گرفت و بانک‌ها هم عمدتا مصوبات این ستاد را در خصوص اعطای تنفس به واحدهای بدهکار، (استمهال)پذیرفتند . امیدواریم با رفع مشکلات کنونی، شاهد عملکرد بهتر این واحدها باشیم.
هاشمی از نظارت کارگروهی ویژه برای پیگیری و نحوه اجرایی شدن مصوبات این ستاد خبر داد و اعلام کرد: طبق گزارش تاکنون افزون بر 50 درصد از مصوبات این ستاد به نتیجه رسیده است.
استاندار در پاسخ به سئوالی در مورد تنظیم بازار تهران در ماه رمضان گفت: پیش بینی‌های لازم در این رابطه انجام شده و کالاهای مورد نیاز مردم با کنترل بازرسان در بازارهای مصرف عرضه می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code