موضوعات
اسلامشهر

حوادث

نویسنده:
1394/12/10
توقیف محموله 20 هزار لیتری گازوئیل قاچاق
فرمانده انتظامی رباط کریم از توقیف محموله 20 هزار لیتری گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، «فرامرز عبدالله‌زاده‌پاشاکی» گفت: مأموران پلیس برای مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و دستگیری قاچاقچیان در هنگام گشت به یک خودروی سنگین مشکوک شدند و به راننده آن دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی رباط کریم اظهار کرد: مأموران انتظامی خودرو را متوقف کردند و در بازرسی از تانکر آن موفق به کشف 20 هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق شدند و با دستگیری متهم، وی را برای بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.
وی در پایان اظهار کرد: متهم دستگیر‌شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود مبنی بر حمل غیر‌قانونی سوخت قاچاق اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

کشف 453 کیلوگرم تریاک در غرب تهران
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف 453 کیلوگرم تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی در عملیات پلیس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «محسن خانچرلی» گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، این موضوع در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد قاچاقچیان قصد دارند یک محموله بزرگ مواد مخدر را از استان‌های شرقی کشور به تهران منتقل کنند که با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به استان خودروی هیوندا حامل مواد افیونی در محور صباشهر به شهریار شناسایی و متوقف شد.
وی با اشاره به انتقال خودرو به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: در بازرسی از خودرو 457 بسته مواد مخدر تریاک به وزن 453 کیلوگرم کشف و 2 خودرو توقیف شد و همچنین 2 نفر از قاچاقچیان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با تأکید بر عزم پلیس در مقابله با قاچاق مواد مخدر از شهروندان خواست در صورت اطلاع از فعالیت باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر مراتب را در اسرع وقت با تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code