موضوعات
اسلامشهر

حصارکشی تاسیسات و مخازن آب

نویسنده:
با هدف افزایش امنیت ، ساختمان و تاسیسات آبفای جنوب غرب استان تهران دیوارکشی و حصاربندی شد.
1395/11/04
به گزارش همشهری، مدیر حراست شرکت آبفای جنوب غرب استان تهران گفت: با توجه به مطالعات و برنامه‌های زمانبندی شده در زمینه افزایش امنیت مخازن و تاسیسات و ساختمان شرکت ، موضوع محصور سازی و دیوار کشی تاسیسات بدون دیوار مطمئن از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفت. در حال حاضر و طی 9 ماه گذشته با پیشرفت بیش از 90 درصد پروژه‌های پیش گفته آماده بهره برداری  هستند.
 در ادامه اسفندیار علیزاده با تشریح بخشی از این پروژه‌ها افزود: این عملیات که شامل دیوارکشی ، فنس کشی و نصب حفاظ در مخازن شهرهای احمدآباد مستوفی ، نصیرشهر ، شهرک امام حسین (ع) و همچنین مخازن کوه سیاه و شهید آبشناسان در رباط کریم است جمعاً 3926 متر طول و 3 متر ارتفاع  دارد.
علیزاده بیان کرد: در این باره و به منظور کنترل و حراست اصولی و دقیق و بالا بری سطح حفاظت و امنیت از مخازن و تاسیسات ، تعداد 140 دستگاه پرژکتور و همچنین 3 عدد برج نور نیز در اماکن و تاسیسات و انبارهای شرکت نصب و راه‌اندازی گردید. علاوه بر این تعداد 7 باب اتاق نگهبانی با تمام امکانات و تجهیزات لازم ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیر حراست آبفای جنوب غربی استان تهران یادآور شد: هزینه پروژه‌ها با استفاده از اعتبارات جاری و داخلی تامین شده است. برنامه‌های مربوط به حراست مطابق برنامه زمانبندی شده در حال انجام است. امیدواریم این برنامه‌ها مطابق برنامه‌ریزی انجام شود و تا پایان سال به بهره برداری برسد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code