موضوعات
اسلامشهر

تجهیز بیمارستان اسلامشهر

نویسنده:
بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر تجهیز می‌شود. نماینده مردم اسلامشهر ، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح مرکز جامع سلامت شهری گلها در اسلامشهر به تسنیم گفت: تجهیزات موردنیاز بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تأمین می‌شود....
1396/03/13
 بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر تجهیز می‌شود. نماینده مردم اسلامشهر ، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح مرکز جامع سلامت شهری گلها در اسلامشهر به تسنیم گفت: تجهیزات موردنیاز بیمارستان 400 تختخوابی اسلامشهر توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تأمین می‌شود. فریده اولادقباد با اشاره به راه‌اندازی دفتر نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه تحت پوشش، افزود: مطالبات مردم یکی از مهّم‌ترین مواردی است که نمایندگان در مجلس ، مورد رسیدگی و پیگیری قرار می‌دهند. این نماینده اظهار کرد: در اسلامشهر با توجه به جمعیت ، با وجود اقدامات انجام شده، امکانات جوابگوی نیازهای بهداشت و درمان مردم نبوده و کمبودها و کاستی‌هایی وجود دارد. ضروری است با همکاری مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و پیگیری‌های نمایندگان، این کمبودها برطرف شود. اولادقباد تصریح کرد: بحث متروی اسلامشهر و اتصال آن به خط 3 مترو تهران، پروژه ورزشگاه 5 هزار نفری اسلامشهر و بیمارستان 400 تختخوابی این شهر از جمله مسائل و مطالبات عمومی مردم است که نمایندگان پی گیر تحقق آن‌ها هستند.

 افتتاح مرکز سلامت گل‌ها‌
 در ادامه این مراسم مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در مراسم افتتاح این مرکز که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولان ادارات و منتخبین مردم در شورای شهر برگزار شد، گفت: این مرکز با همّت خیر سلامت و با همکاری شهرداری، شبکه بهداشت اسلامشهر و دانشگاه علوم پزشکی تهران با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان احداث و تجهیز شده است.
«محمدرضا سلمانی» افزود: زمین این مرکز به وسعت 800 متر مربع توسط شهرداری تأمین شده و در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار گرفته تا ساختمان موردنیاز این مرکز با زیربنای 400 متر مربع احداث شود و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه پیش از این در محله گلها، مرکز بهداشتی وجود نداشت یادآوری کرد: با راه‌اندازی این پایگاه سلامت ، کلیه خدمات بهداشتی و درمانی از قبیل مراقبت از سلامت افراد، آموزش شیوه زندگی سالم و خودمراقبتی، زنان و زایمان، مادر وکودک، دندانپزشکی، پزشک عمومی و داروخانه به مراجعه‌کنندگان و گروه‌های هدف، تحت پوشش ارائه می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code