موضوعات
اسلامشهر

آموزش قوانین به مشاوران املاک و خودرو

نویسنده:
مشاوران املاک و نمایشگاه‌های خودرو در اسلامشهر ساماندهی می‌شوند.
1395/10/06
 به گزارش تسنیم، دبیر ستاد پیشگیری از وقوع جرائم دادسرای عمومی اسلامشهر گفت: طرح ساماندهی مشاوران املاک و نمایشگاه‌های اتومبیل فعال در اسلامشهر با همکاری اتاق اصناف در حال اجراست. حافظ اسدی افزود: آشنانبودن برخی از مشاوران املاک و نمایشگاه‌داران خودرو به قوانین در نحوه تنظیم قرارداد و مقررات نظام صنفی ، باعث بروز مشکلات برای شهروندان و تشکیل پرونده‌های متعدد کیفری و حقوقی در دادگستری شهرستان شده است.  وی در ادامه با اشاره به جزئیات طرح ساماندهی صنوف گفت: به منظور کاهش مشکلات و آشنایی بیشتر افراد با قوانین و جلوگیری از وقوع جرائم، با شناسایی واحدهای صنفی مجاز از ادامه فعالیت واحدهای صنفی غیرمجاز جلوگیری می‌شود. اسدی افزود: ارائه آموزش‌های حقوقی و پیشگیری از وقوع جرائم، نظارت و بازرسی، شفاف‌سازی اقدامات صنفی و احیای شأن واقعی صنوف از جمله مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح بوده که با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه به مرحله اجرا در آمده است.
وی با اشاره به لزوم کاهش پرونده‌های قضایی در اسلامشهر افزود: در این راستا ، تاکنون نزدیک به 15 کارگروه تخصصی با همکاری ادارات و کارشناسان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی تشکیل شده است.
دبیر ستاد پیشگیری از وقوع جرائم اسلامشهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه از زمان آغاز به کار ستاد و کارگروه‌ تخصصی، روند تشکیل پرونده‌های قضایی کاهش پیدا کرده است که امید است با افزایش سطح آگاهی‌ و اطلاعات در زمینه کاری ، شاهد کاهش وقوع جرائم در منطقه باشیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code