موضوعات
اسلامشهر

اسلامشهر نایب قهرمان مسابقات سازه‌های ماکارونی شد

نویسنده:
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر عنوان نایب قهرمانی سومین دوره مسابقات ملی دانش آموزی و دانشجویی سازه‌های ماکارونی موسسه علمی تخصصی SBC را به نام خود ثبت کرد.
1394/12/10
به گزارش همشهری، سومین دوره مسابقات ملی دانش آموزی و دانشجویی سازه‌های ماکارونی روزهای پایانی بهمن با شرکت تیم‌های دانشگاه ها، مدارس و موسسه‌های آموزشی سراسر کشور از سوی موسسه علمی تخصصی SBC در برج میلاد برگزار شد.
این دوره از مسابقات با رقابت 670 نفر از دانشجویان و دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در قالب 108 تیم از دانشگاه‌های سراسری، آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی و مدارس کشور با 143 سازه ماکارونی در 3 گرایش سنگین، راندمان و هدفمند در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد. تیم اسلامشهر توانست با برتری بر دیگر حریفان در گرایش راندمانی، مقام نایب قهرمانی این بخش را به نام خود ثبت کند و بر سکوی دوم سومین دوره مسابقات ملی دانش آموزی و دانشجویی سازه‌های ماکارونی موسسه علمی تخصصی SBC تکیه زند. در گرایش راندمانی تیم پارسه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا با راندمان 937 موفق به کسب رتبه اول و تیم کینو از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با راندمان 923 مقام دوم این دوره از رقابت‌های ملی را به نام خود ثبت کردند. تیم غیاث الدین جمشید کاشانی از دانشگاه قزوین نیز با راندمان 756 پس از تیم واحد اسلامشهر بر سکوی سوم ایستاد. ایمان رستم نژاد، محسن عیوضی، وحید رضا شاهینی، الناز حضرتی، سمیرا شاهسوند و زهرا افشار به راهنمایی دکتر احسان حقیقت خرازی اعضای تیم سازه‌های ماکارونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر را در این دوره از مسابقات تشکیل دادند. با کسب این رتبه جدید شمار عناوین کسب شده تیم سازه‌های ماکارونی واحد اسلامشهر به 6 رتبه ملی در در یک سال گذشته رسید.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code