موضوعات
اصفهان

کرانچار: مشکل سپاهان اشتباهات فردی بازیکنان است

نویسنده: مسعود افشاری/ اصفهان - خبرنگار
زلانکو کرانچار باز هم نتوانست فشار را از روی تیمش بردارد و تساوی در مقابل استقلال خوزستان باعث شد هواداران ناراضی سپاهان علیه سرمربی و بازیکنان شعار دهند...
1396/09/12
زلانکو کرانچار باز هم نتوانست فشار را از روی تیمش بردارد و تساوی در مقابل استقلال خوزستان باعث شد هواداران ناراضی سپاهان علیه سرمربی و بازیکنان شعار دهند. با این حال کرانچار در گفت‌وگو با همشهری بر این مسأله تأکید می‌کند که تیمش در نیم‌فصل دوم با جذب چند بازیکن جدید می‌تواند شرایط بسیار بهتری نسبت به قبل پیدا کند.
  •  تیم شما باز هم پیروزی را با تساوی عوض کرد، چرا این مشکل تیم همچنان حل نشده است؟
بازی بسیار خوبی در برابر استقلال خوزستان انجام دادیم و شایسته گرفتن هر 3 امتیاز بودیم، اما این وضعیت دوباره برای ما تکرار شد. در بازی صنعت نفت و پیکان ما شاهد این مسأله بودیم و آنچه مدام می‌گویم این است که بازی تا دقیقه 90 ادامه دارد و نباید با اشتباهات انفرادی چنین اتفاقی رخ دهد و 3 امتیاز را از دست بدهیم. من به بازیکنان تأکید کرده بودم که تا آخرین لحظه روند خودتان را داشته باشید. در لحظه گل نمی‌دانم چرا سیاوش یزدانی آن‌طور اشتباه کرد، البته این از اتفاقات فوتبال است.
  •  به نظر می‌رسید که استقلال خوزستان حریف آنچنان قدرتمندی در مقابل سپاهان نباشد، چرا به همان یک گل برتری رضایت دادید؟
شما دیدید که ما در نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم و حتی 2 توپ هم به تیر دروازه حریف برخورد کرد. ما باید گل‌های بیشتری می‌زدیم تا با آرامش ادامه دهیم، اما بازیکنان ما در نیمه نخست نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کنند. نباید می‌گذاشتیم حریف سراغ ما بیاید، حریفی که به‌هیچ‌وجه شانه به شانه سپاهان نبود. از بازی و تلاش بازیکنانم رضایت دارم اما از نتیجه رضایت ندارم و امیدوارم اشتباهات فردی ما به پایان برسد.
  •  فکر می‌کنید با این شرایط سپاهان در نیم‌فصل دوم بتواند به موفقیت دست پیدا کند؟
تمام تلاش خودمان را انجام خواهیم داد تا بتوانیم از این وضعیت خارج شویم. مجبوریم در نیم‌فصل بازیکنانی که نتوانسته‌اند خود را با شرایط وفق دهند تغییر دهیم. از نظر بازی چیزی کم نداریم و بازی بسیار خوبی را ارائه می‌دهیم، اما آنچه نیاز داریم اصلاح در برخی پست‌ها و شانس است. چند بازیکن مد نظر ما قرار گرفته‌اند و باید دید که از لحاظ مالی با کدام‌یک از آنها می‌توانیم به توافق دست پیدا کنیم.
  •  در این چند روز شایعاتی مبنی بر استعفای شما به گوش رسید، این مسأله چقدر صحت داشت؟
من مربی کم‌تجربه‌ای نیستم و باید دین خودم را به سپاهان ادا کنم. تفکر من این است که در نیم‌فصل دوم با کمی اصلاح می‌‌توانیم نتایج لازم را کسب کنیم. در دیدار با استقلال باید به دنبال پیروزی باشیم و پس از آن آنالیز کنیم و مشکلات را برای نیم‌فصل رفع کنیم.
  •  در این بازی از لی اولیویرای برزیلی استفاده نکردید، آیا این بازیکن از لیست شما خارج شده است؟
پس از 6 هفته نخست که تیم را هدایت کردم لی ثبات خوبی را نشان داد و پس از آن احساس نیاز به دروازه‌بان نکردیم ضمن اینکه همه دروازه‌بان‌های ایرانی همچون رحمتی، احمدی و گردان تیم داشتند. در دوره نقل و انتقالات به دروازه‌بان دیگری نیاز نداشتیم، اینکه گفته شده محدودیتی از سوی وزارت صنعت و معدن قرار داده شده را خبر ندارم، از قرار‌داد دیگر دروازه‌بان‌ها نیز مطلع نیستم و باید از باشگاه پرسیده شود. اما در حال حاضر لی نمی‌تواند در ترکیب تیم بازی کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code