موضوعات
اصفهان

پیروزی گیتی‌پسند اصفهانی‌ها را امیدوار نگه داشت

نویسنده: نوید دانازاده/ اصفهان - خبرنگار
هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ایران یک برد دیگر برای شاگردان حسین شمس در تیم گیتی‌پسند به ثبت رساند اما از طرف دیگر برتری مس سونگون در خانه فرش‌آرای مشهد باعث شد فاصله 7 امتیازی 2 تیم در صدر جدول رده‌بندی همچنان دست‌نخورده باقی بماند...
1396/09/11
هفته بیستم لیگ برتر فوتسال ایران یک برد دیگر برای شاگردان حسین شمس در تیم گیتی‌پسند به ثبت رساند اما از طرف دیگر برتری مس سونگون در خانه فرش‌آرای مشهد باعث شد فاصله 7 امتیازی 2 تیم در صدر جدول رده‌بندی همچنان دست‌نخورده باقی بماند. اصفهانی‌ها در حالی این مسابقه را با نتیجه نزدیک 3 بر 2 بردند که با تساوی عجیب و غیرقابل باور گیتی‌پسند در مقابل آذرخش بندرعباس شانس قهرمانی نماینده فوتسال اصفهان در این فصل از رقابت‌های لیگ به حداقل خودش رسیده است و بعید به نظر می‌رسد که مدافع عنوان قهرمانی بتواند در این شرایط از مقام فصل گذشته خودش دفاع کند.
نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید که تک‌گل گیتی‌پسند را سعید احمدعباسی وارد دروازه شهرداری ساوه کرد. در نیمه دوم گیتی‌پسند ۲ بار دیگر توسط احمد اسماعیل‌پور و سعید احمدعباسی به گل رسید تا با نتیجه ۳ بر یک پیش بیفتد اما شهرداری ساوه برای بار دوم دروازه شاگردان شمس را باز کرد تا با ثبت نتیجه ۳ بر ۲ یک پیروزی خفیفی برای گیتی‌پسند ثبت شود.
در هفته‌ای که دیدار تأسیسات دریایی رده سومی برابر لبنیات ارژن شیراز لغو شد، سایر رقیبان گیتی‌پسند به بردهای پرگلی رسیدند و مس سونگون صدرنشین با نتیجه ۶ بر یک فرش‌آرای مشهد را شکست داد و ملی حفاری رده چهارمی هم با نتیجه ۵ بر یک از سد پارسیان شهر قدس گذشت.
مس سونگون همچنان بدون کمترین توقف در حال حرکت به سمت قهرمانی لیگ است و با 51 امتیازی که کسب کرده، فاصله خودش را با گیتی‌پسند به عدد 7 رسانده که جبرانش به این سادگی‌ها امکان‌پذیر نیست. شاید تنها امید گیتی‌پسند تجربه فصل گذشته لیگ باشد که با فاصله امتیازی 2 رقمی نسبت به بقیه رقبا در صدر جدول حضور داشت ولی کم‌کم افت کرد و این فاصله به حداقل خودش رسید.
ممکن است در این هفته‌های باقیمانده تا پایان فصل همین اتفاق هم برای مس بیفتد که البته بعید به نظر می‌رسد. به‌خصوص اینکه گیتی‌پسند در 2 هفته پایانی باید به دیدار مس سونگون و حفاری اهواز برود و اگر کار به هفته‌های پایانی کشیده شود، خیلی هم نمی‌توان روی قهرمانی گیتی‌پسند حساب کرد.
البته مدیریت گیتی‌پسند این ظرفیت را دارد که در صورت شکست تیم در هفته‌های آینده تغییر دیگری روی نیمکت تیم ایجاد کند و شمس این روزها به جای اینکه به قهرمانی در لیگ فکر کند، باید به فکر بقای خودش روی نیمکت تیم هم باشد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code