موضوعات
اصفهان

ویسی هم در نقش جهان از سپاهان امتیاز گرفت

نویسنده: وحید افشار/ اصفهان - خبرنگار
باز هم یک گل دیرهنگام در دقایق پایانی کابوس سپاهان را تکمیل کرد و در روزی که این تیم از هر لحاظ شایسته رسیدن به 3 امتیاز بود، در نهایت پیروزی را با تساوی عوض کرد...
1396/09/11
باز هم یک گل دیرهنگام در دقایق پایانی کابوس سپاهان را تکمیل کرد و در روزی که این تیم از هر لحاظ شایسته رسیدن به 3 امتیاز بود، در نهایت پیروزی را با تساوی عوض کرد. سپاهان که با شکست در بازی قبل برابر صنعت نفت دوباره در بحران قرار گرفته بود، در این بازی چاره‌ای جز پیروزی نداشت. سپاهانی‌ها از همان ابتدای بازی سوار بر توپ و میدان شدند و در برابر استقلال خوزستان که برای کسب تساوی به میدان آمده بود، موقعیت‌های زیادی ایجاد کردند.
هفته گذشته سپاهان در شرایطی برابر صنعت نفت آبادان قرار گرفته بود که به دلیل محرومیت سیاوش یزدانی و مصدومیت حسن یزدانی و عزت‌الله پورقاز شرایط دشواری برای انتخاب خط دفاعی خود داشت و برای دومین بار در طول فصل مجبور به استفاده از شاهین ثاقبی که پست تخصصی‌اش هافبک است، در پست مدافع راست شد. اما با سپری شدن مصدومیت یزدانی، آمادگی حسن جعفری و بهبود شرایط عزت‌الله پورقاز، کرانچار با دست بازتری ترکیب 11 نفره تیمش را راهی میدان کرد و حتی پورقاز را روی نیمکت نشاند. سیاوش یزدانی به ترکیب بازگشت تا باز هم در کنار مهدی رحیمی در قلب خط دفاعی تیم قرار بگیرد و حسن جعفری به جای خودش در پست مدافع راست بازگشت و سعید آقایی هم به عنوان مدافع چپ بازی کرد.
شاگردان کرانچار که بیشتر از سمت چپ خود به سمت دروازه استقلال خوزستان یورش می‌بردند، چندین موقعیت خوب هم ایجاد کردند که در نیمه نخست ۲ توپ نیز با برخورد به تیر دروازه به گل تبدیل نشد. در نیمه دوم فشار سپاهان ادامه پیدا کرد و بالاخره در دقیقه ۷۳ روی حرکت در عمق کریمی و ضربه تمام‌کننده علیمحمدی گل برتری سپاهان به ثمر رسید اما این گل پایدار نبود و استقلال خوزستان که سراسر هجومی شده بود، در دقیقه ۹۰ روی یک پاس در عمق به گل تساوی رسید.
این سومین بار در طول 4 هفته گذشته بود که سپاهان در دقایق پایانی بازی گل می‌خورد، البته این بار این گل ۲ امتیاز به آنها ضرر زد. اما اتفاق عجیب‌تر در این بازی توهین هواداران سپاهان به عبدالله ویسی سرمربی سابق تیمشان بود که باعث شد بازی برای چند دقیقه تعطیل شود و ویسی بازیکنان تیمش را در کنار زمین جمع کند و در نهایت هم با دستور نماینده فدراسیون بازی از سر گرفته شد.
با این نتیجه، کار سپاهان در ادامه لیگ بسیار سخت است و شاگردان کرانچار در تنها بازی باقیمانده خودشان باید یک مسابقه حساس دیگر را در مقابل استقلال تهران برگزار کنند که به هیچ وجه مسابقه ساده‌ای نخواهد بود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code