موضوعات
اصفهان

هزینه 100 میلیارد تومانی برای شهرک سلامت و نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان

نویسنده:
شهردار اصفهان گفت: نمایشگاه بین‌المللی و شهرک سلامت از پروژه‌هایی در دست احداث است و هر یک از این پروژه‌ها بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه دربر داشته است...
1396/05/22
شهردار اصفهان گفت: نمایشگاه بین‌المللی و شهرک سلامت از پروژه‌هایی در دست احداث است و هر یک از این پروژه‌ها بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه دربر داشته است.  به گزارش فارس، مهدی جمالی‌نژاد در افتتاح پردیس اشراق در منطقه 4 شهرداری اصفهان اظهار کرد: شهر اصفهان تا حدودی بر مشکل بحران اقتصاد ایران فایق آمده و هر روز شاهد افتتاح تعدادی از پروژه‌های شهر هستیم.
وی با بیان اینکه امروز فقط شاهد افتتاح «پردیس اشراق» نیستیم و پروژه‌های دیگری هم در منطقه ۴ و ۱۵ افتتاح می‌شود، افزود: منطقه کوه نخودی در آینده پاتوق ورزشکاران می‌شود. همچنین این مکان قرار است به یک مجموعه کامل تفریحی تبدیل شود و تفاهم‌نامه اجرایی این پروژه با بنیاد مستضعفان منعقد شده است.
شهردار اصفهان تصریح کرد: هیچ کس فکرش را نمی‌کرد پروژه‌های شاخصی در کوه نخودی اجرا شود، این مکان هم در آینده به یکی از بهترین مکان‌های تفریحی شهر تبدیل می‌شود.  وی تأکید کرد: ابر نمادی در منطقه کوه نخودی اجرایی خواهد شد این نماد در کشور شاخص است و از فاصله دور نیز می‌توان این نماد را مشاهده کرد.
جمالی‌نژاد ادامه داد: با تلاش‌های اعضای شورای اسلامی شهر فاز اول قطار شهری به نتیجه رسید و مردم از آن استفاده می‌کنند، همچنین خط دوم مترو نیز از شرق به غرب به سرعت در حال ساخت است.  وی در ادامه عنوان کرد: بسیاری از ایستگاه‌های خط دوم ساخته شده است، اما به دلیل کار در زیر زمین امکان مشاهده آن وجود ندارد.
جمالی‌نژاد درباره برنامه‌های افتتاحیه در روزهای آینده گفت: در آینده نزدیک تقاطع غیرهمسطح اشکاوند و تقاطع استقلال به بهره‌برداری می‌رسد.  وی با اشاره به پروژه‌های دیگر شهرداری اصفهان اضافه کرد: نمایشگاه بین‌المللی و شهرک سلامت نیز از دیگر پروژه‌هایی در دست احداث است و هر یک از این پروژه‌ها بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه دربر داشته است.  شهردار اصفهان در پایان ابراز کرد: قطعاً دلگرمی مردم باعث سرعت بخشیدن به انجام پروژه‌ها در کلانشهر اصفهان شده است.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code