موضوعات
اصفهان

نویدکیا آماده نشستن روی نیمکت مربیگری می‌شود

نویسنده: وحید افشار/ اصفهان - خبرنگار همشهری
تقریبا یک سال قبل بود که محرم نویدکیا بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل تقریبا عجیب تصمیم گرفت از دنیای فوتبال خداحافظی کند و بعد از بازی دور رفت شهرآورد فوتبال اصفهان رسما از دنیای فوتبال حرفه‌ای به عنوان بازیکن خداحافظی کرد...
1396/07/17
 تقریبا یک سال قبل بود که محرم نویدکیا بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل تقریبا عجیب تصمیم گرفت از دنیای فوتبال خداحافظی کند و بعد از بازی دور رفت شهرآورد فوتبال اصفهان رسما از دنیای فوتبال حرفه‌ای به عنوان بازیکن خداحافظی کرد. نویدکیا با شروع فصل همیشه یکی از بازیکنان تعویضی سپاهان بود که در نیمه‌ دوم به زمین مسابقه می‌آمد ولی شرایط آنچنان مناسبی در میانه میدان سپاهان نداشت و مصدومیت‌های کهنه او را آزار می‌داد و در هفته‌ هفتم بود که محرم نویدکیا تصمیم گرفت در یک بازی تمام‌اصفهانی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.
اگرچه بازیکنانی مثل احسان حاج‌صفی و حسین پاپی در پایان آن دیدار که مراسمی نیز برای نویدکیا در نظر گرفته شده بود، کاپیتان خودشان را با زور به رختکن بردند تا خداحافظی‌اش رسمی نشود و در ادامه رقابت‌ها هم با تیم همراه باشد اما دیدار برابر ذوب‌آهن که با شکست 2 بر صفر طلایی‌پوشان همراه شد، آخرین حضور بهترین بازیکن سال‌های گذشته‌ سپاهان در ترکیب این تیم بود.
با کنار کشیدن نویدکیا از دنیای فوتبال بارها بحث بازگشت او به عنوان مربی به کادر فنی سپاهان مطرح شده است ولی کاپیتان سابق سپاهان که در سال‌های پایانی با مدیران باشگاه دچار مشکل شده بود هیچ وقت علاقه‌ای برای بازگشت از خودش نشان نداد و آخرین پیشنهادی که از سوی کرانچار مطرح شد هم با پاسخ منفی نویدکیا روبه‌رو شد. محرم نویدکیا چند ماه قبل به همراه مهدی رجب‌زاده در کلاس‌های مربیگری درجه C آسیا حاضر شد تا رسما به جرگه مربیان اضافه شود. اما در یک ماه گذشته و بعد از اینکه سپاهان نتوانست رضایت هواداران خودش را جلب کند، خبر بازگشت محرم نویدکیا به نیمکت سپاهان جدی شده است.
به هر حال محرم از لحاظ محبوبیت بین هواداران تیم جایگاه بسیار خوبی دارد و حضور او روی نیمکت سپاهان می‌تواند شرایط را به سود کرانچار رقم بزند. البته اخلاق محرم به صورتی است که او دوست ندارد به عنوان نفر دوم کار کند و حتی شنیده شده که احتمال حضور او به عنوان نفر اول کادر فنی تیم سپاهان هم وجود دارد.
محسن طاهری به عنوان مدیرعامل سپاهان این اخبار را تکذیب کرده و گفته که فعلا خبری از بازگشت محرم نیست ولی ظاهرا سپاهانی‌ها کم‌کم باید در انتظار بازگشت بازیکن سابق خودشان به عرصه مربیگری باشند. حتی این احتمال هم وجود دارد که در صورت ادامه روند نتایج نه‌چندان مناسب سپاهان در این فصل، محرم جای کرانچار را بگیرد ولی هنوز چیزی قطعی نیست و باید به انتظار آینده نشست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code