موضوعات
اصفهان

محمدزاده: شانس ذوب‌آهن برای قهرمانی در لیگ کم نیست

نویسنده: مسعود افشاری/ اصفهان - خبرنگار همشهری
تیم فوتبال ذوب‌آهن هفته سوم رقابت‌های لیگ را با بازی مقابل پیکان پشت سر خواهد گذاشت و در این بین خط دفاعی این تیم روز سختی را پیش رو دارد...
1396/05/18
 تیم فوتبال ذوب‌آهن هفته سوم رقابت‌های لیگ را با بازی مقابل پیکان پشت سر خواهد گذاشت و در این بین خط دفاعی این تیم روز سختی را پیش رو دارد. وحید محمدزاده به عنوان مدافع میانی در بازی قبلی تیمش موفق شد دروازه گسترش فولاد را باز کند. او در گفت‌و‌گو با همشهری در مورد وضعیت ذوب‌آهن در هفته‌های ابتدایی لیگ صحبت کرده است.
  • تیم شما در شرایطی به تهران سفر خواهد کرد که موفق شدید در هفته دوم گسترش را مغلوب کنید. فکر می‌کنید این برد چه تاثیری در روند کاری تیم ذوب‌آهن دارد؟
بعد از تساوی در هفته اول احتیاج داشتیم به اولین 3 امتیاز خودمان در لیگ دست پیدا کنیم. تیم گسترش فولاد بازی را بسته بود و برای ضدحملات برنامه داشت. ولی ما در بهترین زمان ممکن یعنی قبل از پایان نیمه اول گل برتری را به ثمر رساندیم و با آرامش راهی رختکن شدیم. در نیمه دوم هم چند موقعیت‌ ایجاد کردیم و توانستیم بازی را ۳ بر صفر کنیم.
  • فکر می‌کنید ذوب‌آهن امسال با امیر قلعه‌نویی موفق می‌شود؟
او از مربیان بزرگ و شناخته‌شده فوتبال ایران است و در همه تیم‌های قبلی که کار کرده، توانایی‌هایش را نشان داده است. امیدوارم امسال با رهبری قلعه‌نویی در کورس قهرمانی باشیم. ذوب‌آهن تیم خوبی است و ساختار خوبی دارد. ما امسال اهداف بزرگی داریم. هدفی که همه بازیکنان به آن فکر می‌کنند، قهرمانی است و برای رسیدن به این هدف هم چیزی کم نداریم و جنسمان هم کاملا جور است.
  • شما هم در بازی قبلی یک گل ارزشمند برای تیمتان به ثمر رساندید. فکر می‌کنید این مساله باز هم تکرار شود؟
برای یک مدافع در درجه اول گل نخوردن تیم مهم است اما کادر فنی تیم از من خواسته است هنگام ضربات ایستگاهی به خط حمله اضافه شوم و خوشحالم که توانستم برای تیمم گل بزنم. البته در ذوب‌آهن فرقی ندارد کدام بازیکن گل می‌زند.
  • بازی مقابل پیکان را چطور می‌بینید؟ شما فصل گذشته در اصفهان 3 گل به این تیم زدید. آیا احتمال تکرار این نتیجه وجود دارد؟
پیکان تیم بسیار خوبی است و به جز چند بازیکن توانسته اسکلت فصل گذشته خودش را حفظ کند. بازی قبلی این تیم در مقابل پارس جنوبی هم نمی‌تواند دلیلی بر ضعف آن باشد. اما تیم ما هم برای برد به زمین می‌رود و به دنبال 3 امتیاز هستیم تا خودمان را به صدر نزدیک‌تر کنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code