موضوعات
اصفهان

محرومیت کاپیتان تراکتور برای بازی با سپاهان بخشیده شد

نویسنده: وحید افشار/ اصفهان - خبرنگار
تیم ملی فوتبال ایران اولین دیدار تدارکاتی خودش را با نتیجه 2 بر یک از پاناما برد تا تعطیلات لیگ با یک برد شیرین برای فوتبال ملی کشورمان همراه شود...
1396/08/20
 تیم ملی فوتبال ایران اولین دیدار تدارکاتی خودش را با نتیجه 2 بر یک از پاناما برد تا تعطیلات لیگ با یک برد شیرین برای فوتبال ملی کشورمان همراه شود. با این حال شاگردان کی‌روش باید یک بازی دیگر هم در مقابل ونزوئلا برگزار کنند و بعد از بازگشت تیم ملی به ایران، رقابت‌های لیگ از هفته دوازدهم از سر گرفته خواهد شد.
در این میان، بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال در انتظار بازی حساس سپاهان در مقابل تراکتورسازی هستند که باید در استادیوم نقش جهان برگزار شود و با توجه به سابقه 2 تیم در لیگ برتر و هوادارانی که دارند، می‌توان انتظار داشت این مسابقه بسیار جذاب و تماشاگرپسند شود. البته هرچقدر شرایط کرانچار روی نیمکت سپاهان به ثبات لازم نرسیده، در مقابل، یحیی گل‌محمدی توانسته است در این چند هفته مشکلات تیمش را حل کند و در نتیجه تنها 3 امتیاز این بازی است که می‌تواند نتیجه خوبی برای سپاهان به حساب بیاید.
تراکتوری‌ها در شرایطی به اصفهان سفر خواهند کرد که حضور مهدی شریفی و سینا عشوری 2 بازیکن اصفهانی در ترکیب تیم تبریزی یکی از جذابیت‌های این بازی است. اما در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد تراکتورسازی از حضور کاپیتان خودش در این بازی محروم باشد، خبر رسیده که مشکل مهدی کیانی حل شده است و این خبر بسیار بدی برای سپاهان خواهد بود. مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل رفتار غیرورزشی در تمرین این باشگاه و درگیری با عارف آغاسی از طرف کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور با 2 ماه محرومیت مواجه شده بود. این حکم روز 27 مهر و در روز بازی تیم تراکتورسازی با پیکان صادر شد و در این چند بازی گذشته یحیی گل‌محمدی نتوانسته است از کاپیتان تیمش استفاده کند.
تلاش برای رفع محرومیت این بازیکن از سوی باشگاه تراکتورسازی و همچنین تعدادی از شخصیت‌های سیاسی و ورزشی استان آذربایجان تا به امروز نتیجه‌ای در برنداشته و کیانی در بازی مقابل تیم‌های فجر سپاسی شیراز در جام حذفی و ذوب‌آهن اصفهان در لیگ برتر هم محروم بود. این بازیکن حتی در اردوی تیم تراکتورسازی پیش از بازی ذوب‌آهن حاضر بود و این احتمال وجود داشت که پیش از بازی محرومیت وی بخشیده شود اما این حکم پابرجا ماند.
با این حال، در این چند روز شنیده می‌شود که مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به صورت شفاهی عنوان کرده‌اند محرومیت کیانی تعلیق شده و او می‌تواند تیمش را در بازی مقابل سپاهان در 29 آبان همراهی کند. قرار است یک ماه از محرومیت کیانی بخشیده شود و چون حکم محرومیت او 27 مهر صادر شده است، بعد از سپری شدن یک ماه، بخشودگی کیانی به باشگاه تراکتورسازی ابلاغ خواهد شد که به احتمال زیاد تاریخ آن 27 آبان خواهد بود و کیانی برای همراهی تیم تراکتورسازی در بازی با سپاهان که 29 آبان در اصفهان برگزار خواهد شد، مشکلی نخواهد داشت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code